فهرست
داور ال کلاسیکو : جناب اوندیانو ماینکو !
داور ال کلاسیکو : جناب اوندیانو ماینکو !

داور ال کلاسیکو : جناب اوندیانو ماینکو !

آی اسپورت : جدا از حساس بودن خود ال کلاسیکو همیشه روی داوری این بازی نیز حساسیت خاصی وجود دارد. رکورددار قضاوت در این مسابقه فوق حساس ، آقای "ایلدفونسو اوریزار" است که نگاهی داشته به داور بازی امروز ، آقای اوندیانو ماینکو !

ایلدفونسو اوریزار: اوندیانو همین هفته دیدار بروسیا دورتموند و زنیت را قضاوت کرد و با کارت زردی که به لواندوفسکی نشان داد او را از بازی رفت مرحله بعد مقابل رئال مادرید محروم کرد. تا همینجا او یک لطف کوچک به مادرید کرده است.بدون شک اوندیانو در حال حاضر از لحاظ ذهنی و فیزیکی کاملا آماده این بازی است . امیدوارم فوتبال پاکی را شاهد باشیم و بازیکنان مردانه بازی کنند بدورازهرگونه فریبکاری !

بنظر من ، اوندیانو ماینکو در حال حاضر کامل ترین داور اسپانیاست. با این وجود بزرگترین نقطه ضعف او تصمیماتش در منطقه جریمه است که همیشه روی پنالتی هایش بحث وجود داشته. خوشحالم که دو پنالتی آخری که در ویسنته کالدرون گرفت صحیح بودند و این جای امیدواری است.

اوندیانو امروز با 9 قضاوت در ال کلاسیکو پشت سر من قرار می گیرد و البته اورتیز مندیبیل (8 قضاوت در ال کلاسیکو) را پشت سر می گذارد. با روند فعلی احتمال اینکه در آینده نزدیک رکورددار قضاوت در ال کلاسیکو شود بسیار زیاد است. در تاریخ ال کلاسیکو اولین داوری که هر دو بازی رفت و برگشت را در یک فصل برای دو تیم سوت زده است آقای ناوارو است و سپس در فصل 93-94 آقای ولاسکس این مساله را تکرار کرد. برای اوندیانو در بازی امروز آرزوی موفقیت می کنم. به امید یک بازی بدون جنجال و حاشیه.

     
آی اسپورت
2014-03-23 16:53:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر