فهرست
برانکو: متوجه عصبانیت طارمی نشدم
برانکو: متوجه عصبانیت طارمی نشدم

برانکو: متوجه عصبانیت طارمی نشدم

برانکو ایوانکوویچ در مورد پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل راه‌آهن گفت: قبل از هر چیزی به بازیکنانم بابت این پیروزی تبریک می‌گویم، به خصوص به هواداران پر نشاط‌مان که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند و پیروزی خوبی را دیدند. ما بازی خوبی را به اجرا گذاشتیم و خیلی مطمئن عمل کردیم. ما 90 دقیقه بر جریان بازی مسلط بودیم. نکته مهم این بود که به حریف اجازه ایجاد خطر ندادیم، این در شرایطی بود که راه‌آهن پیش از این حریف خطرناکی برای پرسپولیس بود.
پرسپولیس در نیم‌فصل در چه پست‌هایی تقویت خواهد شد؟ قبل از هر چیز باید بگویم از اینکه به صدر جدول نزدیک شده‌ایم، خوشحالم. در مورد تقویت تیم هم باید بگویم که خیلی سخت است در این شرایط بازیکنی را که می‌خواهیم جذب کنیم. در کنار این مسائل قبلاً‌ هم گفته‌ام که به کادر فعلی بازیکنانم اعتماد کامل دارم و با آنها هم می‌توانیم به صدر جدول برسیم.
آب و هوا: سرمای شدیدی وجود داشت اما خدا را شکر که پیروز شدیم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم که نمایش خوبی ارائه کردند. آنها عالی بودند و عملکرد مطمئنی داشتند. فکر می‌کنم تماشاگران نیز به خاطر این 3 امتیاز خوشحال هستند.
تماشاگران: از هواداران به خاطر حمایت‌شان تشکر می‌کنم. بهترین جایزه برای ما شادی هواداران است. ما امروز با وجود آنکه گزینه برد بودیم اما فرصت‌های زیادی داشتیم.
خاطره: خاطره بدی از دیدار قبلی با راه آهن داشتیم اما اجازه غافلگیر کردن را به حریف ندادیم و با تمرکز بالایی بازی کردیم. به بازیکنان و مسئولان ورزشگاه که شرایط خوبی را فراهم کردند، تبریک می‌گویم.
میزبانی شهر قدس: به خاطر همین مسئله بود که از مسئولان ورزشگاه تشکر کردم. آنها نهایت تلاش خود را کردند که بازی زیبایی برگزار شود و همه نیز لذت بردند. دلیل دیگرم برای قدردانی از مسئولان حضور تماشاگران پرتعداد بود که جای تشکر دوباره دارد. فکر می‌کنم با بهترین روش وظیفه خود را انجام دادیم.
 چرا اشتهای گلزنی بازیکنان این تیم در نیمه دوم بازی با راه‌آهن کم شد؟ وقتی شما 2بر صفر از حریف جلو هستید طبیعی است که تیم ناخودآگاه عقب بکشد. ما در نیمه دوم موقعیت‌هایی را خراب کردیم اما مثل بازی با گسترش فولاد افت نکردیم. امروز 2 گل زدیم اما چند موقعیت گلزنی را هم از دست دادیم. بارها گفته‌ام یک شبه نمی‌شود مشکل گلزنی را حل کرد. در اینجا باید به طارمی هم تبریک بگویم که باز بهترین گلزن لیگ ایران است.
 چرا مهدی طارمی در جریان بازی عصبی بود و در برخورد با خبرنگاران هم رفتار خوبی نداشت؟ من متوجه عصبانیت طارمی در جریان بازی نشدم، او امروز خیلی خوب بازی کرد و هم برای خودش و هم برای دیگر بازیکنان موقعیت‌های گلزنی را ایجاد کرد. البته طبیعی است بازیکن بعد از بازی عصبانی باشد.
اهداف تیم در نیم‌فصل دوم لیگ برتر: 15 بازی دیگر در لیگ داریم و مستحق این هستیم که برای قهرمانی بجنگیم. استقلال، استقلال خوزستان، ذوب‌آهن، صبا، سپاهان، سایپا، تراکتورسازی و نفت تهران تیم‌های خوبی هستند. در مجموع فکر می‌کنم قهرمان این فصل لیگ ایران در روزهای پایانی لیگ مشخص خواهد شد و تا روزهای پایانی رقابت برای کسب قهرمانی وجود خواهد داشت.
     
آی اسپورت
2015-12-18 18:16:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر