فهرست
استیماچ: در بازی‌های بعدی توپ‌هایمان وارد دروازه می‌شود
استیماچ: در بازی‌های بعدی توپ‌هایمان وارد دروازه می‌شود

استیماچ: در بازی‌های بعدی توپ‌هایمان وارد دروازه می‌شود

آی اسپورت- سپاهان باز هم به روند ناکامی‌های خود ادامه داد و این بار در مشهد موفق نشد از گل خود محافظت کند و در آخرین دقایق بازی گل تساوی را دریافت کرد. ایگور استیماچ که با ورودش به این تیم هنوز نتوانسته نتایج مورد انتظار سپاهانی‌ها را با این تیم کسب کند بعد از بازی امروز گفت:


**هر تیمی وقتی بازی خارج از خانه داشته باشد از نتیجه تساوی راضی خواهد بود اما ما ناراضی هستیم به خاطر اینکه در توانمان می‌دیدیم که می‌توانیم سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم. پدیده بدون اینکه موقعیتی داشته باشد به ما گل زد. در هر حال به این تیم تبریک می‌گویم که از شکست فرار کردند.
**در مورد داور بازی ترجیح می‌دهم اظهارنظر نکنم اما فکر می‌کنم داور در زمین فوتبال است که از سلامت بازیکنان دفاع کند و در واقع مدافع سلامتی بازیکن باشد ما در چندین صحنه شاهد بودیم که روی دروازه‌ ما صحنه‌های خطرناکی رخ داد و داور می‌توانست تصمیمات بهتری بگیرد.**به آینده امیدوار هستیم چون کیفیت مناسبی در داخل زمین داریم ما در 4 و 5 بازی توپ‌هایمان وارد دروازه نشد اما مطمئن هستم که این روند را اگر ادامه بدهیم در بازی‌های بعدی توپ‌هایمان وارد گل خواهد شد. ما یکی از بهترین تیم‌های حاضر در لیگ برتر هستیم و برای ادامه موفقیت تیم‌مان تلاش خواهیم کرد.
**من 4 سال در یکی از تیم‌های انگلیس بودم و به عنوان 11 بازیکن برتر این باشگاه انتخاب شدم، سه سال نیز کاپیتان این تیم بودم سالهای خوبی را در ‌آن تیم داشتم و از اینکه هواداران من را به عنوان یکی از 11 بازیکن تاریخ این باشگاه انتخاب کردند از همه آنها تشکر می‌کنم.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-12-18 19:08:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر