فهرست
بهانه‌گیری یحیی: تصمیمات داور در نتیجه بازی تأثیرگذار بود
بهانه‌گیری یحیی: تصمیمات داور در نتیجه بازی تأثیرگذار بود

بهانه‌گیری یحیی: تصمیمات داور در نتیجه بازی تأثیرگذار بود

آی اسپورت- ذوب‌آهن هم تاب مقاومت برابر رکوردهای استقلال خوزستان را نداشت و روند 12 بازی بدون باخت سرانجام در برابر آبی‌های خوزستانی شکست. یحیی گل‌محمدی بعد از این باخت در نشست مطبوعاتی بعد از بازی گفت:

** از عملکرد بازیکنانم راضی هستم؛ هرچند که می‌توانستیم پیروز این مسابقه شویم، اما طی یک غافلگیری گل خوردیم. بسیار تلاش کردیم تا نتیجه را به تساوی بکشانیم، اما نشد. به هر حال از بازیکنانم راضی هستم؛ چراکه بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند که جا دارد از آنها تشکر کنم.
** به اعتقاد من نتیجه بازی روی تصمیمات داور رقم خورد و سوت‌هایی که می‌زد روی نتیجه بازی تأثیرگذار بود. من فکر می‌کنم وی می‌توانست دو پنالتی برای ذوب‌آهن بگیرد، اما این‌گونه نشد. از نتیجه بازی ناراحت نیستم، بلکه از حاج‌ملک، داور بازی ناراحتم.** در آینده باید بیش‌تر تلاش کنیم تا امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم و به هدف خود برسیم. در فصل نقل‌وانتقالات، باید نقاط ضعف را برطرف کنیم تا با آمادگی بالاتری نیم‌فصل دوم را آغاز کنیم. ما تلاش کردیم ترکیب سال گذشته خود را حفظ کنیم، به غیر از چند مورد که نتوانستیم جذب کنیم، از سایر شرایط راضی هستم.** من کاری نمی‌توانم بکنم، فقط می‌توانم شرایط را به مدیرعامل باشگاه گزارش دهم تا باشگاه شرایط را پیگیری کند. آنها باید اقداماتی انجام دهند و با کمیته داوران جلساتی را برگزار کنند تا این مشکلات برطرف شود. من نمی‌خواهم به بحث داوری ورود کنم و معتقدم داوری ما نیاز به آرامش دارد. موضع من نسبت به داوری همیشه حمایتی است، اما در بازی امروز که بین تیم‌های دوم و سوم جدول، برگزار می‌شود، داور باید در تصمیماتش بیش‌تر دقت می‌کرد که این‌گونه نشد.
** ما با تیم‌های لخویا، النصر و برنده دیدار تیم‌های بنیادکار و الشباب هم‌گروه هستیم که تمام این‌ها تیم‌های بزرگی هستند و موقعیت‌های خوبی دارند. بازی‌های سختی خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم با آمادگی بالا وارد این رقابت‌ها شویم. می‌دانیم که گروه سختی داریم، اما امیدوارم بتوانیم از اعتبار ذوب‌آهن دفاع کنیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-12-18 19:16:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر