فهرست
توصیه ویژه ویسی: دیگران به دنبال بازیکنان ما نباشند
توصیه ویژه ویسی: دیگران به دنبال بازیکنان ما نباشند

توصیه ویژه ویسی: دیگران به دنبال بازیکنان ما نباشند

آی اسپورت- بدون شک استقلال خوزستان شگفتی‌سازترین تیم لیگ پانزدهم است. عبدالله ویسی که درواقع تیمی لیگ یکی را روانه‌ی مسابقات می‌کند در پایان نیم فصل موفق شد عنوان قهرکمانی را با شاگردان خود کسب کند. آن‌ها امروز ذوب‌آهن اصفهان را شکست دادند و در کنار چهاردهمین بازی بدون باخت خود، روند شکست‌ناپذیری دوازده هفته‌ای ذوب‌اهن را هم شکستند. صحبت‌های ویسی را می‌خوانید:

** دیدار با ذوب‌آهن بیشتر شبیه شطرنج بود تا فوتبال و خوشحالم که در این دیدار توانستیم به پیروزی برسیم. یک اشتباه از هر تیمی کافی بود تا نتیجه بازی تغییر کند.** ما نقاظ ضعف و قوت ذوب‌آهن را شناسایی کرده بودیم و باید بابت این پیروزی به بازیکنانم، کادر فنی، مردم خوزستان تبریک می‌گویم. گرفتن ۳ امتیاز از ذوب‌آهن در اصفهان کار سختی بود که ما توانستیم به ان دست پیدا کنیم.** بازی امروز ما مقابل ذوب‌آهن بسیار زیبا بود و از این بابت باید به فوتبال ایران تبریک گفت. ما کار بزرگی انجام دادیم و خوشحالم که توانستیم نیم‌فصل اول را با قهرمانی به اتمام برسانیم.** وقتی ۱۵ هفته یک باخت داشته‌ایم و تنها ۴ گل دریافت کرده‌ایم، یعنی در تیم ما شجاعت، شهامت، تاکتیک و هر چه درمورد فوتبال می‌توان گفت، در این تیم وجود دارد. باید تلاش کنیم جایگاه خود را حفظ کنیم و یک شگفتی برای فوتبال ایران رقم بزنیم؛ هرچند که تاکنون هم یک شگفتی بوده‌ایم و توانسته‌ایم خودی نشان دهیم.** برای نیم‌فصل دوم استراتژی خود را تغییر می‌دهیم تا بتوانیم جایگاه‌مان را تا پایان فصل حفظ کنیم. من دیگر باتجربه شده‌ام و گول نمی‌خورم و هیچ بازیکنی را در فصل نقل انتقالات از دست نخواهم داد. به سایر تیم‌ها هم توصیه می‌کنم که سراغ بازیکنان ما نیایند.** کل تیم ما با ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بسته شده که با کادر فنی این مبلغ به حدود ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان می‌رسد. من خودم هم ۱۰۰ میلیون تومان خودم را جریمه کرده‌ام؛ چراکه در فصل گذشته تیم ما نباید به پلی‌آف می‌رفت و وقتی به آنجا رسیدیم از مسئولان خواستم که مرا جریمه کنند.** اصفهانی‌ها همیشه به من لطف داشته‌اند و زمانی که تیمم خوب نتیجه نمی‌گرفت، می‌گفتند که تیم خوبی دارم، اما همه باید بدانند که غرور ما را نمی‌گیرد؛ چراکه این کلمه برای تیم شکننده است. ما یک روانشناس استخدام کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم با کمک او شرایط تیم را مدیریت کنیم.** خوشبختانه بازیکنانم دنبال بالا بردن مبلغ قرارداد سال آینده، رفتن روی جلد روزنامه‌ها و کارهایی از این دست نیستند و تنها به ارائه یک بازی پاک و زیبا فکر می‌کنند.

** ویسی در خصوص شادی بازیکنان تیمش در پایان بازی مقابل ذوب‌آهن تصریح کرد: من تاکنون با تیم استقلال نتوانسته بودم در اصفهان تیمی را شکست دهم و از اینکه طلسم این موضوع شکسته شد، خوشحال شدم و خوشحالی بازیکنانم هم به همین دلیل بود.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-12-18 19:28:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر