فهرست
طارمی: همین روند خوبمان را ادامه می‌دهیم
طارمی: همین روند خوبمان را ادامه می‌دهیم

طارمی: همین روند خوبمان را ادامه می‌دهیم

آی اسپورت- مهدی طارمی که بعد از چند بازی اخیر پرسپولیس انتقادهای زیادی را به دوش می‌کشید، در بازی امروز برابر راه‌اهن دو گل زد تا علاوه‌بر صعود به صدر جدول گلزنان لیگ، زمینه ساز صعود پرسپولیس به رده‌ی چهارم هم باشد. طارمی بعد از برد امروز گفت:

*می‌دانستیم بازی سخت و سنگینی مقابل راه‌آهن داریم چرا که این تیم دونده و جنگنده است و بازیکنان جوان خوبی هم دارد. ما هم قبل از بازی هم می‌دانستیم که بازی آسانی در پیش نخواهیم داشت، اما خدا را شکر که بردیم و خودمان را به جمع تیم‌های بالای جدول رساندیم. با این برد به نیم فصل دوم لیگ می‌رویم و امیدوارم که روند خوبی که آغاز کرده‌ایم ادامه داشته باشد.
* باید بگویم من زحمت بچه‌ها را تبدیل به گل کردم، اما مهمتر از گلزنی من برد پرسپولیس بود که خدا را شکر به آن دست پیدا کردیم. البته خوشحال هستم که توانستم دو گل بزنم و برای تیمم مؤثر باشم.*زمین  شرایط خوبی داشت و از طرف دیگر هم باید از این همه هوادار تشکر کنیم که به استادیوم آمدند و حضورشان این بازی را جذاب و گرم کرد. میزبانی خوبی امروز انجام شد و در کل همه چیز خوب بود.

* خوشحالم که بردیم و این برد را به هواداران تقدیم می‌کنیم. البته هواداران مطمئن باشند که این روند خوبی که آغاز کرده‌ایم ادامه خواهد داشت.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-12-18 20:10:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر