فهرست
گزارش رسانه های بلژیکی: رضاییان در خنت
گزارش رسانه های بلژیکی: رضاییان در خنت

گزارش رسانه های بلژیکی: رضاییان در خنت

آی اسپورت- طبق گزارش رسانه های بلژیکی، رامین رضاییان بعد از کاوه رضایی تبدیل به دومین بازیکن ایرانی لیگ این کشور در فصل بعد می شود. بازیکنی که استقلالی ها تمایل زیادی به جذبش دارند.

خنت از مدتها قبل به دنبال جذب دنیس ادی، بازیکن فولام انگلیس برای سمت راست خط دفاعش بوده و اگرچه این تلاش ها هنوز ادامه دارد اما رسانه های بلژیکی نوشته اند سران این باشگاه رامین رضاییان را هم می خواهند که هدف سهل الوصول تری است.

Voetbalprimeur، Voetbalnieuws، Nieuwsblad در این رابطه به انتشار خبر پرداخته اند و رضاییان را مدعی پوشیدن پیراهن تیم خنت می دانند. Nieuwsblad نوشته است:«حالا باشگاه خنت به دنبال رامین رضاییان است که در گذشته صحبت هایی مبنی بر انتقال او به بلژیک یا هلند نیز انجام شده بود که البته سرانجامی نداشت. با توجه به دیگر شانس زیادی برای خرید دنیس ادی نیست، حالا هدف اول این باشگاه بلژیکی معطوف به رامین رضاییان است. البته رضاییان هنوز هم عضوی از باشگاه پرسپولیس است و با این باشگاه قرارداد دارد. اما این بازیکن که حضور در جام جهانی 2018 را در سر می پروراند، می تواند با انتقال به اروپا حضور خود در روسیه 2018 را تضمین کند».

سایت های بلژیکی البته به اشتباه رضاییان را بازیکن پرسپولیس می دانند. او فصل قبل قراردادش را فسخ کرده و بازیکن آزاد به حساب می آید.

 

 

۱۰ ۸  
آی اسپورت
2017-06-16 19:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
امیرحسین
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۲
عمرن نمیره اگه هم بره با کوچکترین درگیری و حاشیه اخراجش میکنن

بلالوتلی و گاسکویین و کانتونا و سوشا و شیث و پیام و خضیراوی با اون سطح فنی و کیفیت به جایی که لیاقتشو داشتن نرسیدن
۳ ۲
5
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۲
کیسه کشا بازم ضایع شدن خخخخخخخخخخ

کیسه کشا بازم التماس کنین تا رامین بیاد تیمتون خخخخخخخ
۷
shahab.ir
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
میشه بگید کانتونا از کجا اخراج شده ؟
۵
.....
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۵
بعد از ۲ ماه التماس و با وجود پیشنهاد ۴ میلیارد تومانی رامین جواب منفی داد
مهدی
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
خب که چی؟سه سال رئال دنبال دخیا بود و نشد.نقل و انتقال همینه مثل خرید و فروش و معامله.مثلا اینم دیگه افتخار و تمسخر داره؟!بعدشم چهار میلیارد رو از کجات درآوردی؟!
۲
سیروس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
یکی علی کچل را بگیره. میگن دم در باشگاه نشسته و دو دستی می کوبونه تو سرش.
۹
مهدی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۵
کانتونا از تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شد.به همراه دیوید ژینولا و در اوج دوران فوتبالشون.محض اطلاع اون دوستی که بجای سرچ کردن و پیدا کردن جواب با لحن تمسخرآمیزی اینجا سوال میپرسه و تازه دوتا لایک هم میگیره!!
۱
حقیقت
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۲۶
کانتونا و ژینولا و ژانویه پیر پاپن رو امه ژاکه فقط برای سنشون و اینکه به سیستم مورد نظر ژاکه نمی خوردن دعوت نکرد. بعدها ژاکه در جواب منتقداش گفت اگه کانتونا و ژینولا بودن دیگه زیدان و ژورکائفی متولد نمی شدن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر