فهرست
انتقاد بی‌منطق روزنامه اصولگرا از عادل: آقای سیاسی پور!
انتقاد بی‌منطق روزنامه اصولگرا از عادل: آقای سیاسی پور!

انتقاد بی‌منطق روزنامه اصولگرا از عادل: آقای سیاسی پور!

آی اسپورت - این البته در کنار تیتر اصلی دیگری است که تحریریه روزنامه از سر دلسوزی برای سرافراز ، رئیس صدا و سیما نوشته اند. آنها بر وزن نام عادل و با گرته برداری از آنچه محمد مایلی کهن به کار برده بود و عادل را کروشی پور می خواند ، به عادل لقب «سیاسی پور داده اند» . این روزنامه به شدت انتقاد کرده که چرا برنامه 90 با وزیر امور خارجه مصاحبه کرده است. یادداشتی که در آن فردوسی پور به این دلیل مورد مواخذه قرار گرفته که چرا بدبختی را در شب یلدا به خانه های مردم می برد. قیمت نفت زیر 30 دلار است ، آجیل گران است، وعده های دولت عملی نشده و اساسا چرا کشور این همه مشکلات دارد. اینکه آفتابه لگن 7 دست است و شام و ناهار هیچی . بعد آقای ظریف به برنامه 90 می رود تا از فوتبال حرف بزند. پس عادل فردوسی پور که به زعم نویسنده ، آقای سیاسی پور است دارد بدبختی را به خانه های ملت می برد و شب یلدای شان را خراب می کند.البته تحریریه این روزنامه هم در نامه ای به سرافراز از سر دلسوزی از این نوشته اند که عادل فردوسی پور با انجام مصاحبه با ظریف سعی در ترویج افکار لیبرالیستی در تلویزیون دارد و می خواهد از او تصویری مثل مصدق ساخته شود. اینکه فردوسی پور پیشتر چهره هایی چون اصغر فرهادی را ترویج کرده است. آنها در این نامه از سر دلسوزی از رئیس رسانه ملی خواستند تا با درایتی بیشتر مانع از پخش مصاحبه فردوسی پور با ظریف شود.
این اولین بار نیست که فردوسی پور هدف انتقاد این روزنامه قرار می گیرد. وطن امروز ، پیشتر در روزهایی که محمد آخوندی ، رئیس پیشین روابط عمومی سازمان تربیت بدنی محمد علی آبادی ، مدیریت مسئولی اش را بر عهده داشت هم چندین بار به مجری 90 تاخت و یکبار در ماجرای انتشار خبر سرقت از خانه این مجری ، دعوای شان بالا گرفت و فردوسی پور علیه شان مصاحبه کرد.

منبع: خبرآنلاین
  ۹  
آی اسپورت
2015-12-19 15:56:17
نظر دهید

۹ نظر
taj two star
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۲۷
من یه استقلالی ام که به شدت ازین لنگی پور بدم میاد ولی دوستان در وطن امروز اونی که مردم رو بدبخت کرد جای دیگه س یه جایی در حوالی شماها
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۵۶
راست میگه والاااااااااااااااااا.. ظریف میخواد بیاد تو فوتبال هم بگه تورم کنترل شده و رکود نداریم و تو سیاست خارجی هم پیروزی حماسه افرین کسب کردیم...
-
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۵۱
خدا شفا بده
امیر
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۴:۱۴
معمولا دلواپس های سیاسی ایران افراد نفرت انگیزی هستن،اما تو همشون بذرپاش غیر قابل تحمل ترینه،کسی که با بیست و هشت سال سن شد رییس سایپا شدو البته بدون هیچگونه تحصیلات و تجارب مرتبط،اون وقت این آدم میخواد از بقیه ایراد بگیره.
امیررضا
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
از روزنامه مهرداد بذرپاش چه توقعی میره. تازه مدیر مسولش هم اون آخوندیه که چند ماه تو ورزش بود و رفت گم و گور شد
-
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۸
زمان احمدی نژاد که نفت 140 دلار بود آجیل و بقیه چیزها ارزون بود!
عباس
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۳:۰۹
در مزخرف بودن این چرک نامه که شکی نیس ولی خداییش کدوم یکی از وعده های روحانی عملی شد؟
سعید
يكشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۱۸
تا کور شود چشم دشمنان عادل و دکتر ظریف وملت ایران مخصوصا مریض منظور بذرپاش
-
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴، ۰۷:۱۰
اصول گرا اونم از نوع دلواپس، دیگه چه انتظاری دارین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر