فهرست
استقلال در بازار نقل و انتقالات؛ حداکثر 4 تغییر
استقلال در بازار نقل و انتقالات؛ حداکثر 4 تغییر

استقلال در بازار نقل و انتقالات؛ حداکثر 4 تغییر

آی اسپورت - نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر به پایان رسید و تیم‌ها از چند روز دیگر رسما می‌توانند فعالیت‌‌شان را برای جذب بازیکنان جدید آغاز کنند. استقلال که نیم فصل نخست را با رتبه دومی به پایان رساند احتمالا یکی از تیم‌های پر سر و صدای این دوره خواهد بود. گمانه‌زنی‌های زیادی درباره تغییرات احتمالی در این تیم صورت گرفته است.
بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه در این باره می‌گوید:« تا به امروز هیچ لیستی به صورت محرمانه یا غیرمحرمانه در مورد ترکیب استقلال، جذب بازیکنان جدید و جدایی احتمالی برخی از آنها تهیه نشده است. البته باید اشاره کنم این کار توسط برخی از باشگاه‌ها به صورت کاملاً محرمانه انجام می‌شود، چرا که اگر لیست بازیکنان افشا شود، در نهایت منجر به افزایش نرخ آنها می‌شود و این یک روال طبیعی است که البته باعث می‌شود در بسیاری از موارد، افراد به اهداف مورد نظرشان نرسند؛ اما در استقلال و در رابطه با ترکیب تیم، اصلاً هنوز لیستی تهیه نشده است که بخواهد محرمانه باشد یا غیرمحرمانه. ما حداکثر چهار تغییر در ترکیب تیم برای نیم فصل دوم داریم چون اصلا بازیکن شاخص و عالی وجوى ندارد اگر هم باشد با تیمش قرارداد دارد. مگر اینکه شرایط خاصی در مورد چنین بازیکنی؛ایجاد شده باشد مثلا اینکه به مشکل خورده باشد و دلش نخواهد در تیمش بماند.»
بنابر اعلام قبلی سازمان لیگ زمان نقل و انتقالات نیم  فصل لیگ برتر از تاریخ ۲ الی ۲۹ دی ۹۴ است.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-19 11:58:10
نظر دهید

۱ نظر
قوام ثقفی
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۰۷
سلام به همه عزیزان .امید وارم مهره های مورد نظر پرویز مظلومی رو جذب کنند امابا بختیار رحمانی و رضا نوروزی اکر مصدوم نباشه و داریوش شجاییان تیم قوی تر می شه و امین حاج محمد باید حفظ بشه چون در آینده می تونه سالها استقلال رو تو دفاع بیمه کنه ....با تشکر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر