فهرست
یک سهمیه دیگر در AFC سوخت؛ چرا آقای کفاشیان؟
یک سهمیه دیگر در AFC سوخت؛ چرا آقای کفاشیان؟

یک سهمیه دیگر در AFC سوخت؛ چرا آقای کفاشیان؟

آی اسپورت - علی کفاشیان دوباره یک کار عجیب انجام داده است که باعث تعجب ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا شده است. وی مدیر یکی از کمیته های فدراسیون فوتبال را که هیچ سابقه ای در برگزاری بازیهای داخلی نداشته و حتی ناظر یک بازی در لیگ برتر و حتی لیگ یک فوتبال هم نبوده است را برای امتحان نظارت بازی به مالزی فرستاده است. این مدیر که بداخلاقی هایش در فدراسیون فوتبال و در برابر ارباب رجوع شهره خاص و عام است، سابقه عضویت در کمیته ورزش ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 را دارد و البته در انتخابات شورای شهر تهران در خرداد 92، عضو ستاد انتخاباتی محمد علی آبادی بود و ضمن اینکه وی از فامیل های تقریبا نزدیک محمد علی آبادی هم هست و شاید علی کفاشیان به همین دلیل است که وی را نگاه داشته است و اینکه تا به حال در دولت جدید هم از سمتش برکنار نشده هم در نوع خود جالب است.
او علاوه بر همه اینها از وفاداران به مهدی محمد نبی بود که پس از برکناری وی، به شدت رنگ عوض کرد و حالا خودش را نزدیک به دبیرکل جدید نشان می دهد. از مالزی خبر رسیده کسانی که امتحان نظارت می گرفته اند، نسبت به معرفی وی از طرف فدراسیون فوتبال تعجب کرده اند چرا که وی نه از قوانین فوتبال زیاد سردرمی آورده و نه زبان انگلیسی اش به قدر کفایت بوده و حتی باعث خنده و تعجب ممتحنان کنفدراسیون فوتبال آسیا شده است و از همین حالا او را رد شده در این امتحان دانسته اند. اینکه چرا علی کفاشیان یکی از سهمیه های ناظران ایرانی را سوزانده در نوع خود عجیب است. برخی از مدیران فدراسیون فوتبال به شدت به کفاشیان واسدی تاخته اند که چرا چنین شخصی به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شده و البته جواب شنیده اند که همینطوری خواسته اند وی را به یک سفر خارجی بفرستند!   

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-19 18:23:23
نظر دهید
۲ نظر
علی
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۱۱
امیر حسین حسینی؟ اون شوهر خواهرزاده علی آبادیه و چسبیده به فدراسیون فوتبال. تازه یک احمدی نژادیه دو آتیشه هم هست. خاک بر سر وزارت ورزش دولت روحانی که نمی تونه یه احمدی نژادی رو از یه پست ساده حذف کنه
-
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۳:۰۹
خودت فهمیدی چی گفتی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر