فهرست
قلعه‌نویی تایید کرد: قرار بود یکی اخراج شود من بروم ترکیه
قلعه‌نویی تایید کرد: قرار بود یکی اخراج شود من بروم ترکیه

قلعه‌نویی تایید کرد: قرار بود یکی اخراج شود من بروم ترکیه

آی اسپورت- مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم گالاتاسرای هفته گذشته خبر داد که قرار بوده امیر قلعه‌نویی هدایت یکی از تیم‌هایی سوپرلیگ ترکیه را بر عهده بگیرد اما سر از تراکتورسازی درآورده است. بعد از این اظهارنظر دنیزلی، بسیاری از اهالی فوتبال پیگیر بودند تا ببینند آیا این موضوع از سوی خود قلعه‌نویی که در کنار علی فتح‌الله‌زاده، تابستان سفری هم به ترکیه داشتند تایید یا تکذیب می‌شود.
اولین نفری که به این خبر واکنش نشان داد، فتح‌الله‌زاده بود که به کاپ گفت: «قرار نبود پیشنهاد تیم ترکیه‌ای به قلعه‌نویی رسانه‌ای شود اما حالا که این موضوع بیان شده باید بگویم بله، این پیشنهاد صحت دارد. وقتی تابستان با آقای قلعه‌نویی به ترکیه رفتیم یک تیم لیگ برتری ترکیه پیشنهاد رسمی خود را برای جذب قلعه‌نویی ارائه داد و توافقاتی هم صورت گرفت اما من شرعا و عرفا نباید نام این باشگاه را فاش کنم. به نظر من همکاری ایران و ترکیه می‌تواند اتفاق خوبی برای پیشرفت فوتبالمان باشد.»
خود قلعه‌نوی هم بعد از بازی تراکتورسازی مقابل استقلال اهواز در گفتگو با همشهری ورزشی این خبر را تایید کرد. او درباره اظهار نظر دنیزلی مبنی بر حضورش در فوتبال ترکیه به همشهری گفت: «بله، چنین چیزی صحت دارد، من مدارکم را به آن باشگاه ارائه دادم. صحبت‌هایی انجام شد و توضیحاتی هم صورت گرفت. اما در آن مقطع قرار بود مربی آن تیم برکنار شود تا من کارم را ادامه دهم که این اتفاق نیفتاد. من هم وقتی با پیشنهاد تراکتورسازی روبه‌رو شدم، تصمیم گرفتم با این باشگاه وارد مذاکره شوم چراکه شرایط این تیم را برای کار مناسب دیدم.»


9411
     
آی اسپورت
2015-12-19 14:14:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر