فهرست
شیخ‌ویسی: نفت مدعی قهرمانی می‌شود/ رقابت با بیرانوند هم مثل رقابت با میرزاپور است
شیخ‌ویسی: نفت مدعی قهرمانی می‌شود/ رقابت با بیرانوند هم مثل رقابت با میرزاپور است

شیخ‌ویسی: نفت مدعی قهرمانی می‌شود/ رقابت با بیرانوند هم مثل رقابت با میرزاپور است

آی اسپورت- وحید شیخ‌ویسی در آخرین بازی نفت در لیگ برتر درون دروازه ایستاد و مقابل سایپا گلی دریافت نکرد. او که در روزهای نیمکت‌نشینی علیرضا بیرانوند به دروازه‌بان نخست نفت تبدیل شد، حالا به واسطه مصدومیت بیرانوند دوباره به‌طور ثابت به میدان می‌رود. شیخ‌ویسی در مصاحبه با همشهری ورزشی درباره نفت، رقابت با بیرانوند و... صحبت کرده است.
 

با این پیروزی وضعیت نفت در جدول بهتر شد.
زمین بازی بد بود، وگرنه می‌توانستیم با نتیجه بهتری سایپا را شکست دهیم. به نظرم بازی کیفیت لازم را نداشت. هفته قبل فولاد را هم برده بودیم و این نتیجه روحیه ما را بالا برد. پیروزی مقابل فولاد واقعا سخت بود؛ درست است که امسال شرایط خوبی ندارد اما تیم بسیار خوبی است.
 

قبل از این بازی هم برابر پرسپولیس به تساوی رسیده بودید و الان سه هفته است که نفت نباخته است.
قضیه پرسپولیس متفاوت بود. این تیم الان جزو تیم‌های بالای جدول است و وقتی با ما بازی کردند، شرایط خوبی داشتند. خیلی‌ها فکر می‌کردند ما این بازی را می‌بازیم اما توانستیم یک مساوی بگیریم.
 

بازی بعدی نفت با استقلال اهواز است و به نظر می‌رسد بازی آسانی برای نفت باشد.
بعید است. با بازی‌هایی که از استقلال اهواز دیدیم،‌ متوجه شدیم تیم خوبی هستند. بنده‌های خدا وضعیت مالی خوبی ندارند و با شرایطی که در جدول دارند به نظر می‌رسد تیم ضعیفی هستند، اما در واقع این‌طور نیست.
 

نفت فصل قبل مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر بود اما در این فصل افت کرد. فکر می‌کنی نفت بتواند در نیم‌فصل دوم باز هم جزو مدعیان قهرمانی قرار بگیرد؟
صددرصد مدعی قهرمانی خواهیم بود. الان هم وضعیت بدی نداریم و فصل قبل در این روزها تقریبا همین تعداد امتیاز را کسب کرده بودیم. فکر کنم امسال تنها 2، 3امتیاز کمتر از فصل قبل داریم. اگر بازی عقب‌افتاده ما با استقلال اهواز هم با پیروزی به پایان برسد، قطعا وضعیت بهتری پیدا خواهیم کرد.
 

بازی‌های گذشته در درون دروازه رقابت نزدیکی با علیرضا بیرانوند داشتی. به خصوص که در بازی با فولاد یک نیمه تو در دروازه بودی، یک نیمه بیرانوند؛ در حالی که در پست دروازه‌بانی کمتر چنین اتفاقی می‌افتد.
بالاخره مربیان هستند که تصمیم می‌گیرند چه کسی درون دروازه بایستد. من هم قبول دارم که مربیان کمتر چنین تصمیماتی می‌گیرند اما دلیل آن، مصدومیت بیرانوند بود. یعنی قرار نبود من بازی کنم اما متاسفانه علیرضا آسیب دید و یک نیمه من بازی کردم.
 

بیرانوند به‌زودی شرایط بازی را پیدا می‌کند. با توجه به حمایت منصوریان از او و قطعی شدن حضورش در نیم‌فصل دوم، فکر می‌کنی باز هم بتوانی دروازه‌بان ثابت تیم ملی باشی؟
من مشکلی ندارم. همیشه آماده رقابت بودم و در نیم‌فصل دوم هم رقابت خواهم کرد. در 9سال گذشته با خیلی‌ها رقابت کردم. قبل از اینکه با بیرانوند رقابت کنم، با دروازه‌بان‌هایی مثل رحمان احمدی و ابراهیم میرزاپور رقابت داشتم. الان هم مشکلی ندارم و برای ماندن درون دروازه نفت با بیرانوند رقابت خواهم کرد.
 

نفت فصل قبل بهترین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود. امسال باز هم در مرحله پلی‌آف با الجیش قطر بازی خواهید کرد. با توجه به اینکه نفت نسبت به تیم سال قبل ضعیف‌تر شده، فکر می‌کنی بتوانید در لیگ قهرمانان بدرخشید؟
الجیش پارسال تیم خوبی بود و به سختی توانستیم این تیم را شکست دهیم. نفت رفته‌رفته وضعیت بهتری پیدا می‌کند و تا دو ماه دیگر که با الجیش بازی داریم، قطعا به هماهنگی بهتری دست پیدا خواهیم کرد.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-19 14:23:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر