فهرست
خبر ویژه: من ناصر حجازی هستم امشب اکران می شود
خبر ویژه: من ناصر حجازی هستم امشب اکران می شود

خبر ویژه: من ناصر حجازی هستم امشب اکران می شود

پس از شکایت وکیل امیر قلعه نویی از مستند من ناصر حجاری هستم با دستور قاضی از اکران جمعه شب این فیلم ممانعت به عمل آمد تا صبح شنبه بازپرس فیلم را ببیند و درباره اش تصمیم گیری شود.
سعید رمضانی نماینده خانواده حجازی در مستند ساعتی پیش به سایت خبری کاپ گفت: «طبق قرار ساعت 10:30 امروز به دادسرای گلوبندک رفتم و همراه با بازپرس محترم پرونده مشغول به تماشای مستند شدیم. که پس از تماشای مستند این مقام قضایی دستور رفع توقیف را صادر کرد و بر همین اساس ساعت 8 امشب، مستند "من ناصر حجازی هستم" در سینما سپیده به صورت رایگان به نمایش گذاشته می شود. از دست دادن اکران جمعه شب باعث شد تقریبا از لیست مستندهای جشنواره حقیقت کنار گذاشته شویم و امیدوارم بتوانیم جایزه مردمی بودن به دلیل استقبال غیر قابل پیش بینی و بی نظیر مردم را بدست بیاوریم. خدمت بازپرس پرونده هم عرض کردم که ما تابع قوانین کشور هستیم و هرگز از مستندی که مربوط به آقای حجازی است به احدالناسی قصد اهانت، تهمت و توهین نداریم. چون خود ناصر خان به دلیل پرهیز از این کارها به چهره ای مردمی و محبوب تبدیل شد و هر قسمتی از فیلم که از نظر قانون مشکل دار است حذف خواهد شد. ما حتی بحش زیادی از آن چه در 20 سال گذشته برای ایشان اتفاق افتاد را در نظر نگرفتیم چون احتمال دادیم باعث ایجاد ذهنیت منفی برای شخصیت چند نفر شود و آنچه در این مستند آمده روایت تاریخی بر اساس مستندات موجود است. فردا صبح هم مجددا به دادسرا می روم تا با کارشناسان حاضر در این محل درباره فیلم و اکران عمومی اش صحبت کنم و اگر نکته ای به ذهنشان رسید که لازم است از مستند حذف شود این کار صورت بگیرد.»
رمضانی در پایان گفت: استقبال حدودا هزار نفره ای که در اولین اکران من ناصر حجازی هستم رخ داد باعث شد علی رغم توقف اکران جمعه شب که اهمیت بالایی داشت و به دلیل تعطیلی جمعه مردم می توانستند به راحتی به تماشای فیلم بنشینند؛ هنوز هم در صدر پراستقبال ترین مستند قرار بگیرد.
     
آی اسپورت
2015-12-19 18:57:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر