فهرست
سوارز: بازی به بازی با آرامش پیش خواهیم رفت
سوارز: بازی به بازی با آرامش پیش خواهیم رفت

سوارز: بازی به بازی با آرامش پیش خواهیم رفت

آی اسپورت- لوییس سوارز، معتقد است که پس از صحبت‌های زیادیی که درباره ی قهرمانی لیورپول می‌شود، این تیم در این باره هیجان زده نیست و به آرامی مسیر خود را طی می‌کند.

این مهاجم اورگوئه‌ای با یک هت‌تریک فوق العاده در روز شنبه مقابل کاردیف سیتی، به پیروزی 6-3 تیمش کمک شایانی کرد و فاصله ی تیمش با چلسی که دیروز موفق شد 6-0 آرسنال را شکست دهد را حفظ کرد.

ولی سوارز مصر است که تیمش از هیجان کاذبی که رسانه ها درباره ی قهرمانی آنها ایجاد کردند، اگاه است و فریب آن را نخواهد خورد.

وی گفت: "برای بازی بعد آماده خواهیم شد و تمام تمرکز خود را بر روی ساندرلند می‌گذاریم.

از نتیجه ی بازی چلسی آگاه بودیم، ولی تمرکزمان را بر روی بازی خود گذاشتیم. می‌دانستیم که در چند بازی اخیر بسیار خوب بازی کرده بودیم."

سوارز همچنین از استرلینگ نیز عذرخواهی کرد. وقتی این مهاجم اروگوئه ای در پی زدن گل سومش بود، استرلینگ که در موقعیت خوبی قرار داشت، از او درخواست پاس کرد ولی سوارز توپ را به گل تبدیل کرد.

وی افزود: "شاید می‌توانستم در صحنه ی گل آخرم، به رحیم پاس بدهم.

ولی می‌خواستم برای کسب اطمینان خاطر، هت‌تریک کنم. از رحیم عذر می‌خواهم. از بردن توپ بازی (به دلیل هت‌تریک) خوشحالم. احساس بسیار خوبی دارم زیرا لیورپول بازی را برد. از نمایش امروزمان بسیار راضی هستیم.

بازی باورنکردنی بود. مانند بازی استوک در خانه ی آنها بود، وقتی بازی 5-3 بود، بسیار سخت بود زیرا ما گل می‌زدیم و کاردیف در پاسخ گلی دیگر به ما می‌زد. ولی خوب بازی کردیم و برای هفته ی بعد آماده خواهیم بود."

     
آی اسپورت
2014-03-23 17:50:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر