فهرست
توضیح فریده شجاعی در مورد یک عکس: به خاطر حال منصور گریه نمی‌کنم!
توضیح فریده شجاعی در مورد یک عکس: به خاطر حال منصور گریه نمی‌کنم!

توضیح فریده شجاعی در مورد یک عکس: به خاطر حال منصور گریه نمی‌کنم!

آی اسپورت- شایعات در مورد وخیم شدن حال منصور پورحیدری از انتشار یک عکس از همسر او در حال گریه کردن بیشتر شد. این در حالی است که فریده شجاعی می‌گوید در این عکس اصلا به خاطر حال بد شوهرش گریه نمی‌کند!«طبیعی است که این روزها حال خوبی ندارم.اما از دوستان رسانه ای درخواست دارم که این تصاویر را منتشر نکنند، اتفاقا همین امروز دیدم عکس گریان من در یکی از سایت ها منتشر شده.این در حالی است که من در این تصویر برای وخامت حال پورحیدری اشک نمی ریزم بلکه یکی از هواداران تماس گرفته بود و از خاطرات قدیمش با منصور می می گفت و اشک می ریخت.
اشک های این هوادار آن قدر صادقانه بود که اشک من را هم در آورد.بعد از آن در کمال تاسف دیدم این عکس در یکی از سایت های خبری منتشر شده که ناراحتم کرد.دختر من عسل از وقتی که خبر بستری شدن پدرش را شنیده از آمریکا راهی ایران شده است. او در مسیری که می آید حواسش به رسانه ها و اخبار فوتبال ایران هم هست تا از آخرین وضعیت پدرش باخبر شود.بابت همین درخواست دارم این تصاویر را منتشر نکنید، چرا که باعث نگرانی و ناراحتی دخترم و دیگر اعضای خانواده من و منصور می شود.»
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-20 01:34:21
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۳:۰۷
آخی تو امریکا به زحمت افتاد
یوسف
يكشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۴۲
ولی جدا یه سری نامردن! بازم مرام شبکه خبر که تصویری از پورحیدری روی تخت نشون نداد! جناب ... مجری خارج از گود... زحمت شبکه خبر رو به باد داد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر