فهرست
پاسخ گواردیولا به اصرار خبرنگاران: فردا٬ فردا!
پاسخ گواردیولا به اصرار خبرنگاران: فردا٬ فردا!

پاسخ گواردیولا به اصرار خبرنگاران: فردا٬ فردا!

آی اسپورت – پپ گواردیولا برنامه های خود برای ماندن در بایرن مونیخ یا جدایی از این تیم را روز یکشنبه و بعد از برد ۱-۰ تیمش مقابل هانوفر اعلام خواهد کرد. برد بایرن در زمین هانوفر ببیش از هر چیز تحت تاثیر شایعاتی بود که در رسانه های مختلف ورزشی آلمان و انگلیس در مورد گواردیولا منتشر و گفته شده که این مربی دیگر قصد ادامه همکاری با قهرمان بوندس لیگا را ندارد و با پایان قراردادش در انتهای این فصل از جمع باواریایی ها جدا خواهد شد.
وقتی خبرنگاران از گواردیولا خواستند که توضیحاتی در مورد آینده اش بدهد او تاکید کرد: «فردا٬ فردا!» و سپس ادامه داد: «کارل هاینتس رومنیگه گفت یک روز بعد از بازی با هانوفر حرف بزنیم. الان با اتوبوس به فرودگاه می رویم و در این راه کمی بیشتر صحبت خواهیم کرد. ما همیشه وقتی همدیگر را می بینیم با هم حرف می زنیم!»
گواردیولا مثل همیشه از تلاش بازیکنانش در بازی با هانوفر تمجید کرد. دیداری که در آن٬ بایرن به دلیل داشتن مصدومهای فراوان فقط با چهار نیمکت نشین در زمین حریف حاضر شده بود و در جریان بازی هم هولگر بدشتوبر و آرتورو ویدال مصدوم شدند : «درود فراوان به بازیکنانم. شما کاری کردید که امسال به بهترین شکل به پایان برسد٬ در بوندس لیگا٬ در لیگ قهرمانان و در جام حذفی. در چند هفته اخیر تعداد بازیکنانمان کم شده بود اما می خواستیم کنترل همه چیز را در دست داشته باشیم و به این هدف هم رسیدیم.»
     
آی اسپورت
2015-12-20 00:38:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر