فهرست
فابرگاس: رئال با وجود بیل قدرتمندتر شده است
فابرگاس: رئال با وجود بیل قدرتمندتر شده است

فابرگاس: رئال با وجود بیل قدرتمندتر شده است

آی اسپورت- سسک فابرگاس، هافبک بارسلونا معتقد است که رئال مادرید با وجود گرث بیل قدرتمند تر شده است.

بازیکن ولزی تابستان گذشته با 100 میلیون یورو از تاتنهام به رئال مادرید پیوست و تا به حال 10 گل برای این تیم در لالیگا به ثمر رسانده و قصد دارد در 20امین حضورش، 11امین گلش را به ثمر برساند.

فابرگاس معتقد است که بازیکن سابق تاتنهام کیفیت خوبی به رئال مادرید تزریق کرده است.

وی در مصاحبه با مارکا گفت: " با وجود او، آنها قوی تر هستند. شوت ها و گلزنی پایه‌گذاری حملاتش، به تیمش ثابت می‌کند که چه خرید خوبی داشته‌اند."

بازیکن سابق آرسنال همچنین مصر است که بارسلونا می‌داند مقابل رئال چگونه بازی کند و در شرایط خوبی برای ال‌کلاسیکو قرار دارند.

وی گفت: ما می‌دانیم که چگونه مقابل ژابی آلونس، بیل، کریم بنزما و کریستیانو رونالدو بازی کنیم.

چیزی عوض نشده است. همیشه آنها را می‌بینیم و شناخت خوبی از هم داریم. سبکمان را عوض نمی‌کنیم ولی باید شجاع باشیم. دوست دارم تیمی ببینم که حمله می‌کند و توپ را در اختیار دارد."

فابرگاس همچنین به حمایت از مارتینو، سرمربی تیمش پرداخت و شایعات مبنی بر خروج وی در تابستان پیش رو پس از یک سال حضورش در این تیم را تکذیب کرد.

وی گفت: "تات بسیار با استعداد است و در کنترل فشاری که بر رویش است، استد است. او از لیگ آرژانتین آمده، جایی که فشار بر روی بازیکنان و سرمربی بسیار زیاد است. او از وضع جدیدش به هیچ وجه تعجب نکرده است.

مسی هم مانند همیشه است. او بسیار باهوش و با استعداد است و از لحاظ بدنی شرایط بسیار خوبی دارد."

گواردیولا به تازگی اعلام کرده که نبود انگیزه در فصل آخرش باعث شکست این تیم شد و فابرگاس با حرفهای سرمربی سابقش موافق نیست.

وی گفت: "همیشه می‌خواستیم که پیروز باشیم. جملات دقیق او را نشنیده ام.تنها می‌توانم بگویم که مانند همیشه با انگیزه بودیم.

با این حال، قهرمانی در فصل بعد با 100 امتیاز غیرممکن بود.بدون انگیزه، کسب قهرمانی غیرممکن است. حالا ما در هر سه جام رقابت می‌کنیم."

     
آی اسپورت
2014-03-23 18:05:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر