فهرست
بیت‌سعید: باید مجسمه ویسی را وسط اهواز بسازند/ طارمی هم مثل من، جنوبی و بی‌ادعا
بیت‌سعید: باید مجسمه ویسی را وسط اهواز بسازند/ طارمی هم مثل من، جنوبی و بی‌ادعا

بیت‌سعید: باید مجسمه ویسی را وسط اهواز بسازند/ طارمی هم مثل من، جنوبی و بی‌ادعا

آی اسپورت- استقلال خوزستان بدون حتی یک بازیکن اسم و رسم دار قهرمان نیم‌فصل اول شد و این همان نکته‌ای است که موفقیت این تیم را باارزش‌تر می‌کند. حسن بیت‌سعید یکی از گمنام‌های استقلال خوزستان بود که حالا دیگر اسم و رسمی برای خودشان دارند.
حسن بیت‌سعید پیرامون موفقیت آبی‌ها به روزنامه شهروند می‌گوید: «این روزها همه خوزستان خوشحالند؛ ما واقعا کار بزرگی کردیم و حتی باعث شدیم مردم ناکامی‌های فولاد و استقلال‌اهواز را از یاد ببرند. همین برایمان کافی است ولی نباید اشباع شویم. حالا که فهمیده‌ایم می‌توانیم از پس هر تیمی برآییم، ‌باید تا روز آخر لیگ همین‌طور ادامه دهیم. کارمان آسان نیست اما بی‌تردید از حالا به بعد هدفی جز قهرمان‌شدن در لیگ‌برتر نداریم.»


عزت و ذلت دست‌خداست
او در ادامه به تمجید از عبدالله ویسی می‌پردازد: «ما بازیکنان استقلال خوزستان به ویسی مدیون هستیم. شاید اگر او نبود، هرگز فرصت بازی در لیگ‌برتر را به‌دست نمی‌آوردیم. در این شرایط خوشحالم که جواب اعتمادش را به‌خوبی دادیم. به نظرم باید مجسمه ویسی را وسط شهر اهواز نصب کنند. این اتفاق درشرایطی رخ داد که یک مربی خارجی با کلی ادعای اول فصل به یکی مثل من که برای صعود تیمم (فولادنوین) به لیگ‌برتر زحمت کشیده بودم، حتی اجازه نداد تمرین کنم و خیلی راحت عذرم را خواست. باور کنید عزت و ذلت دست خداست، هرچند که من واقعا برای اسکوچیچ آه نکشیدم.»


از آقای‌گلی طارمی هم خوشحال می‌شوم
آقای‌گل دوم لیگ‌برتر درباره شانس خود برای کسب این عنوان هم سخن گفت: «هنوز زمان زیادی تا پایان فصل مانده است اما به آقای گلی هم فکر می‌کنم. قطعا تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم اول به تیمم کمک کنم و بعد اگر خدا خواست عنوان آقای‌گلی را به‌دست آوردم. هرچند که یک رقیب سرسخت مثل مهدی طارمی دارم. البته اگر مهدی هم آقای گل شود، خوشحال می‌شوم چون او هم مثل من جنوبی و بی‌ادعاست»


9411
     
آی اسپورت
2015-12-20 12:37:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر