فهرست
آلویز نانگ: به منصوریان گفتم یک کاری بکن گل بزنم
آلویز نانگ: به منصوریان گفتم یک کاری بکن گل بزنم

آلویز نانگ: به منصوریان گفتم یک کاری بکن گل بزنم

آی اسپورت- آلویز نانگ، مهاجم کامرونی نفت تهران بالاخره بعد از چندین هفته راه دروازه‌ها را پیدا کرد و روی دور گلزنی افتاد. نانگ درباره شرایط هفته‌های اخیر می‌گوید: خوشحالم که با گل های هفته های اخیر توانستم بخشی از دینم به باشگاهم را ادا کنم.
به نقل از کاپ، بهترین گلزن این روزهای نفت تهران درباره شرایط تیمش پیش از مصاف مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: با توجه به تجربه ای که از بازی در تیم های جنوبی دارم می توانم حدس بزنم که سه شنبه بازی دشواری را مقابل استقلال اهواز در پیش خواهیم داشت. این تیم با اینکه در پایین جدول قرار دارد و نتایج خوبی نگرفته اما قطعا برای کسب امتیاز به دیدار ما خواهد آمد.
وی درباره گل سه امتیازی اش به سایپا عنوان کرد: مدتی بود به خاطر اینکه نمی توانستم برای تیم باشگاهی‌ام گلزنی کنم ناراحت بودم. حتی این موضوع را به اطلاع سرمربی تیم هم رساندم و به منصوریان گفتم که دوست دارم شرایطی به وجود بیاید تا برای نفت گل بزنم. از او خواستم موقعیت مرا در ترکیب تیم تغییر دهد و یا هر کاری که می تواند انجام دهد تا من بیشتر در موقعیت گلزنی قرار بگیرم.
مهاجم نفت ادامه داد: خوشبختانه با همین تغییرات ظرف دو بازی اخیر توانستم به دو گل با ارزش مقابل فولاد که تیم سابقم بود و سایپا دست پیدا کنم. در روز بازی با فولاد یک پاس گل هم به وحید امیری دادم و همان روز فهمیدم که شرایطم به حالت قبل باز می گردد. روز بازی با سایپا هم تمام تلاشم را به کار بستم و خوشحالم که تیمم با گل من هر سه امتیاز را کسب کرد.
نانگ تاکید کرد: همواره در این مدت درصدد بودم تا به نوعی دینم را به باشگاهم ادا کنم. خوشحالم که توانستم در این دو بازی گل بزنم و به خواسته ام برسم. امیدوارم توانسته باشم نظر مثبت کادر فنی تیم را جلب کنم تا باز هم از من در ترکیب اصلی استفاده شود. ما قطعا سه شنبه هم برای کسب هر سه امتیاز به میدان می رویم و از حالا مطمئنم که با دست پر از زمین خارج خواهیم شد.
مهاجم کامرونی نفت در پایان افزود: راه دشواری تا پایان مسابقات در پیش داریم و بلافاصله باید پس از این بازی در دور برگشت به مصاف تراکتورسازی برویم. قطعا این موضوع برای ما اهمیت زیادی دارد اما ما فعلا فقط به اولین بازی پیش رو مقابل استقلال اهواز فکر می‌کنیم.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-20 11:32:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر