فهرست
چرا برانکو تمایلی برای بازگشت نوری به پرسپولیس ندارد؟
چرا برانکو تمایلی برای بازگشت نوری به پرسپولیس ندارد؟

چرا برانکو تمایلی برای بازگشت نوری به پرسپولیس ندارد؟

آی اسپورت - در حالی که صحبت‌هایی درباره بازگشت محمد نوری به پرسپولیس مطرح شده است اما انگار برانکو ایوانکوویچ تمایلی ندارد این انتقال صورت بگیرد. این طور که به نظر می‌رسد برانکو از شرایطی که بازیکنان تیمش دارند، راضی است تا حدی که تمایل ندارد باشگاه پرسپولیس برای جذب محمد نوری هزینه کند.
کاپیتان پیشین پرسپولیس که ابتدای فصل به خاطر مسائل مالی ترجیح داد فوتبالش را در قطر ادامه دهد در حال حاضر به گفته خودش از این تصمیم پشیمان شده است و تمایل دارد به پرسپولیس برگردد. واقعیت این است که نه مسئولان باشگاه به خاطر شرایط ابتدای فصل تمایلی برای جذب این بازیکن دارند و نه برانکو دوست دارد او را در تیمش داشته باشد.
برانکو با توجه به شناختی که از سطح لیگ ستارگان قطر پیدا کرده به این نتیجه رسیده که میانگین دوندگی بازیکنان در لیگ این کشور نسبت به لیگ‌‌برتر ایران پایین‌تر است و در حال حاضر محمد نوری از شرایط آرمانی به دور است. با توجه به این قضیه برانکو به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده به جای محمد نوری ترجیح می‌دهد در این مقطع بازیکن جوان زیر ۲۳ سال به تیمش اضافه کند تا بتواند از وی در فصل آینده هم در تیمش بهره بگیرد.
نکته دیگر اینکه برانکو ابتدای فصل بعد از مشورتی که با زلاتکو کرانچار سرمربی الاهلی قطر داشت به نوعی ترجیح داد سید جلال‌حسینی را به خدمت نگیرد و گفته می‌شود در خصوص شرایط نوری هم با سرمربی مسیمیر قطر که یک کروات به نام حمید گاچانین است، مشورت کرده است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-12-20 12:46:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر