فهرست
نظری جویباری: 31 امتیاز می‌خواستیم 30 تا گرفتیم
نظری جویباری: 31 امتیاز می‌خواستیم 30 تا گرفتیم

نظری جویباری: 31 امتیاز می‌خواستیم 30 تا گرفتیم

آی اسپورت- علی نظری‌جویباری به عنوان قائم‌مقام باشگاه استقلال از جمله کسانی بود که طی چند روز گذشته با حضور در بیمارستان ایران‌مهر همواره در حال رتق و فتق امور مربوطه بود و در کنار خانواده پورحیدری حضور داشت. او درباره شرایط جسمی منصور پورحیدری و همچنین اوضاع و احوال تیم استقلال گفتگویی انجام داده است.

 
آقای جویباری شما در بیمارستان ایران‌مهر خیلی زحمت منصور پورحیدری را کشیدید. وضعیت کنونی او چگونه است؟
هر کاری کردیم وظیفه است. الحمدلله منصورخان امروز وضعیت‌شان بهتر از دیروز بود و قرار است جلسه‌ای هم بین پزشکان برگزار شود تا نظر نهایی را در مورد بیماری او اعلام کنند. انشاءالله که چیزی نیست.
 

هواداران هم منصور پورحیدری را شناسنامه استقلال می‌دانند.
بله، به هر حال تعصب ایشان طی این سال‌ها به تیم استقلال ثابت شده است. الان هم باید دعا کنیم که این مرد استثنایی فوتبال استقلال دوباره بالای سر تیم بیاید.
 

خیلی جالب است پورحیدری روی تخت بیمارستان می‌گوید می‌خواهد سه‌شنبه به تبریز برود تا کنار تیم برای مسابقه جام‌حذفی با تراکتورسازی باشد؟
بله، می‌گفت بلیت برایم بگیرید. این نشان از علاقه واقعی او به تیم استقلال دارد.
 

بازی روز سه‌شنبه مقابل تراکتورسازی در نیمه‌نهایی جام‌حذفی را چطور می‌بینید؟
نام جام‌حذفی که مطرح می‌شود از همین الان استرس آن را می‌توان احساس کرد ولی باید به خاطر آقای پورحیدری با شکستن تراکتورسازی به فینال صعود کنیم. فقط امیدوارم هواداران در تبریز به عنوان یار دوازدهم ما را کمک کنند.
 

رویارویی با امیر قلعه‌نویی هم به جذابیت‌هایی این بازی افزوده است.
ما با امیر قلعه‌نویی رفیق هستیم اما در فوتبال رقابت داریم. خدای نکرده نه ما از قلعه‌نویی توقع داریم نه او از ما. هر تیم تلاش بیشتری کند برنده خواهد شد که من امیدوارم استقلال باشد.
 

استقلال خوزستان هم که قهرمان نیم‌فصل شد.
بله، ولی به قهرمانی نیم‌فصل جام نمی‌دهند. ما تلاش می‌کنیم قهرمان پایان فصل شویم. تا اینجا هم فقط یک امتیاز از اهداف خودمان عقب هستیم یعنی پیش‌بینی کرده بودیم از 15بازی نیم‌فصل 31امتیاز کسب کنیم که الان 30امتیاز داریم و ان‌شاءالله این تک‌امتیاز را در بازی‌های بعدی جبران می‌کنیم. میانگین امتیازگیری ما از هر بازی باید 1/2 باشد.
 

شما مرد همه‌کاره استقلال در نقل و انتقالات بودید و الان فصل نقل و انتقالات نیم‌فصل شده است، چه برنامه‌ای دارید؟
من الان دیگر در نقل و انتقالات استقلال فعال نیستم. دوستان دیگر در این زمینه کار خواهند کرد، ما هم کمک می‌کنیم. فقط امیدوارم یارگیری لازم انجام شود.
 

برخی بازیکنان استقلال مانند حنیف عمران‌زاده می‌گفتند نیاز است تیم در نیم‌فصل تقویت شود. شما چه نظری دارید؟
صددرصد نیاز به تقویت داریم تا ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم بتوانیم همچنان در کورس قهرمانی بمانیم و در نهایت به این هدف هم برسیم.
 

کدام تیم‌ها را مدعیان قهرمانی می‌دانید؟
سپاهان، پرسپولیس، تراکتورسازی، استقلال خوزستان، ذوب‌آهن و خود استقلال تهران. این 5، 6تیم مدعی هستند و هر کدام اگر بتوانند شرایط مطلوب خود را حفظ کنند و تلاششان را انجام دهند در نهایت به قهرمانی می‌رسند که امیدوارم آن تیم، استقلال تهران باشد.9411
     
آی اسپورت
2015-12-20 14:15:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر