فهرست
کارلوس آلبرتو: رونالدینیو برای حضور در جام جهانی باید بیشتر از خودگذشتگی نشان دهد
کارلوس آلبرتو: رونالدینیو برای حضور در جام جهانی باید بیشتر از خودگذشتگی نشان دهد

کارلوس آلبرتو: رونالدینیو برای حضور در جام جهانی باید بیشتر از خودگذشتگی نشان دهد

آی اسپورت- کارلوس آلبرتو پریرا، مدیر فنی تیم ملی برزیل، مدعی شد که رونالدینیو، به دلیل فقدان فداکاری برای هم تیمی‌هایش به تیم ملی دعوت نخواهد شد.

رونالدینیو ی 34 ساله، که از سال گذشته برای تیم ملی به میدان نرفته، سعی دارد با به نمایش گذاشتن بازیهای خوبش در اتلتیکو مینیرو، به جام جهانی دعوت شود.

سرمربی سابق سلسائو در مصاحبه با زیرو هوارا گفت: "به دلیل عدم تمرکز نیست، به این دلیل است که او نتوانسته فوتبالش را با تیم ملی با فداکاری کامل وفق دهد و هماهنگ باشد."

پریرا سال 1994 در آمریکا سرمربی برزیل بود و می‌گوید که درهای حضور در جام جهانی هنوز برای رونالدینیو بسته نشده است.

این سرمربی 71 ساله، به رونالدینیو که دو بار بهترین بازیکن سال جهان شده، گفت که حضورش در تیم ملی به انگیزه و بالابردن از خود گذتشگیش بستگی دارد.

وی ادامه داد: "فکر می‌کنم وقتی تیم ملی برای جام جهانی آماده می‌شود، شما به انگیزه و تلاش بیشتری نیاز دارید. فکر نمی‌کنم که او از فقدان این دو مورد رنج ببرد، ولی وقتی سال گذشته این فرصت را داشت، تلاش و انگیزه ای در او دیده نشد.شعله های آتش انگیزه را نمی‌توان در او دید. او فرصتش را داشت و حالا این نوبت ماست که در مورد او تصمیم بگیریم."

پریرا همچنین گفت که نگران عدم حضور دو بازیکن اصلی این تیم، داوید لوییز و نیمار در ترکیب اصلی تیم‌های باشگاهیشان نیست.

وی گفت: "آنها برای ما حفظ خواهند شد. خسته کننده است که تا پایان لیگ قهرمانان بازی کنید.اگر تیمهای حاضر در لیگ قهرمانان که بازیکن برزیلی دارند، حذف شوند، من خیلی ناراحت نخواهم شد."

     
آی اسپورت
2014-03-23 19:56:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر