فهرست
تبلیغ جنجالی فابرگاس در آستانه ال کلاسیکو !
تبلیغ جنجالی فابرگاس در آستانه ال کلاسیکو !

تبلیغ جنجالی فابرگاس در آستانه ال کلاسیکو !

آی اسپورت – دیروز فیلمی در اینترنت پخش شد که نقش اصلی آن کسی نبود جز سسک فابرگاس ، بازیکن بارسلونا. این فیلم تبلیغاتی در مورد یک بیتس جدید بود و تهیه کنندگان این تبلیغ سوژه اصلی خود را ال کلاسیکو در نظر گرفته بودند. در فیلم می بینیم که فابرگاس دراتوبوس حامل بازیکنان بارسلونا در مادرید نشسته است .همزمان گروهی از طرفداران رئال را مشاهده می کنیم که در خیابان های مادرید در حال دشنام دادن به بارسا ، بازیکنانش و کاتالونیا هستند و نیزشعارهای ملی گرایانه سر می دهند.همزمان با ورود اتوبوس بارسا به خیابانهای شهرمادرید ، طرفداران رئال مادرید همچون شورشی های وحشی به اتوبوس بارسا حمله کرده و اقدام به تخریب اتوبوس و پرتاب کردن اشیا به سمت آن می کنند.

در این لحظه فابرگاس بیتس را روی گوشهای خود گذاشته و بدون توجه به فضای متشنج اطرافش به شنیدن آهنگ مورد علاقه اش مشغول می شود که البته متن این اهنگ هم به نوعی می تواند جنجال آفرین باشد.

در واکنش به این تبلیغ لحظاتی پیش آقای بارتومئو رئیس جدید بارسلونا ، ضمن عذرخواهی از باشگاه رئال مادرید خواهان حذف این فیلم تبلیغاتی از اینترنت شد و اعلام کرد که ، پیامی که این تبلیغ می رساند تاسف آور است و در شان باشگاه بارسلونا نیست. این در حالی است که فابرگاس تاکنون واکنشی از خود نشان نداده است.

     
آی اسپورت
2014-03-23 21:12:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر