فهرست
رکوردی عجیب در لیگ یک؛ پنالتی‌های مشکوک میثاقیان دورقمی شد
رکوردی عجیب در لیگ یک؛ پنالتی‌های مشکوک میثاقیان دورقمی شد

رکوردی عجیب در لیگ یک؛ پنالتی‌های مشکوک میثاقیان دورقمی شد

آی‌ اسپورت- همچنان موارد شائبه‌برانگیز در تیم‌های تحت هدایت اکبر میثاقیان در لیگ یک ادامه دارد. مواردی که باعث موضع‌گیری تیم‌های لیگ یکی علیه تیم این مربی شده‌است. در یکی از بازی‌های هفته‌ی نوزدهم لیگ یک خونه به خونه تا دقیقه بیست بازی دو گل از روی پرتاب اوت از داماش دریافت کرد تا در ادامه کار سختی داشته‌باشد. هرچند با اعلام یک پنالتی توسط داور و گل‌کردن آن اختلاف برای بابلی‌ها به حداقل رسید اما آن‌ها در این بازی خود شکست خوردند و به لطف صحنه‌هایی مشکوک در بازی‌های خود، نیم فصل اول را به‌خاطر تفاضل گل کمتر با رده‌ی چهارم به پایان ببرند.


 نگاهی داریم به تصمیمات تاثیرگذار داوری در دیدارهای این فصلِ خونه‌به‌خونه.
 
هفته ۷ / پنالتی مس رفسنجان مقابل خونه‌به‌خونه در دقیقه ۹۰ بازی در ابتدا تبدیل به گل شد ولی در میان بهت همگان داور دستور به تکرارش داد.
 هفته ۸ /  بازیکنِ خونه به خونه با دست و به صورت اسپک توپ را در محوطه جریمه لمس می کند اما داور اعتقادی به پنالتی ندارد.


 
 
هفته ۱۰ / در بازی این تیم مقابل خیبر خرم آباد زمانی که داور یک پنالتی مشکوک برای تیم خونه به خونه اعلام می کند، نیکبخت سرمربی تیم لرستانی به سمت اکبر میثاقیان رفته و با صدای بلند می گوید: «اکبر آقا حالا می‎فهمم که در لیگ یک وضعیت چطور است و نتایچ چگونه رقم می‎خورد».
 هفته ۱۱ / در دیدار مقابل فولاد یزد در حالی که تیم مهمان پیش بود، داور در لحظات پایانی خطایی اعلام می‌کند که واکنش سرمربی حریف را در بردارد. سرمربی فولاد یزد به سمت داور حمله‌ور شد و خطای پنالتی که داور اعلام کرده را باور نمی‌کند.


 

هفته ۱۲ / تیم حریف ۴-۰ خونه‌به‌خونه را شکست داد و مشکل داوری هم پیش نیامد.
 هفته ۱۳ / یک پنالتی برای خونه به خونه گرفته شد.
 هفته ۱۴ / دو بازیکن گیتی‌پسند اخراج شد تا ۹ نفره بازی را به پایان برساند.
 هفته ۱۵ / یک پنالتی دیگر برای خونه به خونه گرفته شد که کارشناس داوری برنامه لیگ یک اشتباه بودن آن را تایید کرد. همچنین این کارشناس معتقد بود یک پنالتی هم به سود پیکان اعلام نشد.
هفته 17 / کارشناس داوری برنامه لیگ یک معتقد است که در دقایق پایانی دیدار مس مقابل خونه‌به‌خونه باید یک پنالتی به سود کرمانی‌ها اعلام می‌شد. این دیدار با نتیجه بدون گل به پایان رسید.  
هفته 18 / کارشناس داوری برنامه لیگ یک تایید کرد که یک پنالتی باید به سود حریفِ خونه‌به‌خونه گرفته می‌شد. در انتهای بازی مدیرعامل و سرپرست شهرداری اردبیل به شدت علیه داور موضع گرفتند و معتقد بودند که باید دو پنالتی به سود تیم‌شان گرفته می‌شد. البته در تک صحنه‌ای که از داوری این بازی پخش شد، کارشناس برنامه حق را به حریفِ خونه‌به‌خونه داد.هفته 19 / درحالی که خونه به خونه در رشت در همان بیست دقیقه اول بازی با دو گل از داماش عقب افتاده بود با اعلام یک پنالتی توسط داور اختلاف به حداقل رسید. پنالتی که به اعتقاد کارشناس داوری برنامه لیگ یک به هیچ عنوان خطا نبود و داور بازی به اشتباه اعلام پنالتی کرد. البته در صحنه‌ی دیگری هم بازیکن خونه به خونه اقدام به دریافت پنالتی کرد که داور بازی از آن صحنه گذشت. صحنه‌ای که کارشناس داوری هم اعتقادی به خطا نداشت.

کد خبر: 9401
  ۶  
آی اسپورت
2015-12-21 00:26:04
نظر دهید

۶ نظر
-
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۲۰
اکبر اقا هرپولی خوردن ندازه اخرش این حق خوریها یی که کردی به امید خدا ازدماغت درمیادایشااله
مس
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۳:۰۱
حالم از فوتبال مافیایی مازندران بهم میخوره
-
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۳:۳۷
ای اسپورتی ها بدونین که شما قائمشهری ها و ساروی ها مایه ی ننگ مازندران هستین، یه مشت داهاتی، آدم وقتی شهر داغون ساری و قاومشهر رو میبینه، حالت تهوع بهش دست میده، روستاهای بابل از ساری و قائمشهر بزرگتر و پیشرفته تر هستن
گتاب سیتی
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۹:۱۲
الکی جو ندین
علی
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۵۱
میشه لطفا این آمارو برای استقلال هم بدست بیارید!
-
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۱۶
لطفا امار اشتباهات داوری به سود,پرسپولیسو هم بنویسین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر