فهرست
گواردیولا: به اینکه کروس در بایرن ماندنی شود خوش بینم
گواردیولا: به اینکه کروس در بایرن ماندنی شود خوش بینم

گواردیولا: به اینکه کروس در بایرن ماندنی شود خوش بینم

آی اسپورت- تونی کروس یکی از ستاره های خط هافبک بایرن در این فصل است او با نمایش های درخشان در لیگ و مپیونزلیگ توانست در آستانه ی جام جهانی خود را به عنوان یکی از مهره های ثابت یوآخیم لوو در تیم ملی فیکس کند.

اما یکی از موضوعاتی که همچنان پیش روی او و باشگاه بایرن قرار دارد مذاکرات برای تمدید قرارداد است کروس تا پایان فصل آینده با بایرن قرارداد دارد و هنوز مذاکرات برای تمیدید او در بایرن به نتیجه نرسیده تا باشگاه های بزرگ اروپایی مانند منچستر یونایتد دست به کار شده و از هم اینک او را به عنوان یکی از اهداف بزرگ خوددر نقل و انتقالات پایان فصل مدنظر داشته باشند.

پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی باشگاه بایرن با ستایش از توانایی ها کروس معتقد است که او به عنوان یکی از ارکان تاکتیکی تیم باید در بایرن بماند. 

پپ در این مورد به ای اس پی ان گفت:" من خیلی خوش بین هستم که او در بایرن بماند و امیدوارم که این اتفاق بیافتد همه از نظر من در مورد او مطلع هستند."

گواردیولا در ادامه اضافه می کند:" کروس در سطح بسیار بسیار بالا بازی می کند او واقعا در لول چمپیونزلیگ بود. همه ما امیدواریم که او مدت طولانی در بایرن بماند او نیز همین را می خواهد و من در این مورد کاملا خوش بین هستم باشگاه و همه ی ما نیز همین را می خواهیم."
     
آی اسپورت
2014-03-23 21:57:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر