فهرست
خوشحالی میهایلوویچ: یک کریسمس عالی را در پیش داریم
خوشحالی میهایلوویچ: یک کریسمس عالی را در پیش داریم

خوشحالی میهایلوویچ: یک کریسمس عالی را در پیش داریم

آی اسپورت – سینیشا میهایلوویچ سرمربی میلان بعد از برد 4-2 تیمش در زمین فروزینونه در سری آ ایتلیا گفت او و شاگردانش از «کریسمس عالی» خود لذت خواهند برد. روسونری به لطف گلهای آباته، باکا، الکس و بوناونتورا که همگی در نیمه دوم به دست آمد در ورزشگاه ماتوسا به بردی باارزش دست یافت و روند شکست ناپذیری خود در همه رقابتهای این فصل را به شش بازی متوالی رساند. آنها فقط یک باخت در 12 بازی رسمی داشته اند و با شرایطی خوب به تعطیلات نیم فصل می روند.
میهایلوویچ در مورد شرایط تیمش گفت: «در 12 بازی ما به هفت برد و 4 تساوی رسیده ایم و فقط یک باخت داشته ایم. قطعا در بعضی بازیها مثل بازی مقابل ورونا و کارپی باید برنده می شدیم و شایستگی برد را هم داشتیم. فاصله زیادی با صدر جدول نداریم اما الان وقت استراحت است. با کار بیشتر و بهبود باززیکنان مصدوم جای زیادی برای پیشرفت داریم. تیم ما گروهی از بازیکنان متحد هستند که این را بارها نشان داده اند. حالا به استقبال یک کریسمس عالی خواهیم رفت.»
او در مورد بازی مقابل فروزینونه هم گفت: «بازی خیلی خوب انجام دادیم. فرصت این را داشتیم که گل اول را هم ما بزنیم اما نتوانستیم این کار را بکنیم و از حریف عقب افتادیم اما بازی خدمان را انجام دادیم و بالاخره از موقعیتهایمان استفاده کردیم و به آنچه شایسته اش بودیم رسیدیم.»
     
آی اسپورت
2015-12-21 01:44:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر