فهرست
آنچلوتی: نیمکت نشینی کاسیاس و دیه گو لوپس در همه بازی های ناعادلانه است
آنچلوتی: نیمکت نشینی کاسیاس و دیه گو لوپس در همه بازی های ناعادلانه است

آنچلوتی: نیمکت نشینی کاسیاس و دیه گو لوپس در همه بازی های ناعادلانه است

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که ایکر کاسیاس و دیه گو لوپس، از بهترین دروازه بان های دنیا هستند.

لوپس بعد از پیوستن به رئال در ژانویه سال گذشته، به دروازه بان اول رئال تبدیل شد و شماره 1 تیم ملی اسپانیا را نیمکت نشین کرد.

هرچند کاسیاس در این فصل دروازه بان اول رئال در چمپیونزلیگ بوده و در همه دیدارهای این رقابت ها از ابتدا به میدان رفته است.

آنچلوتی معتقد است که برای هر دو دروازه بان ناعادلانه خواهد بود که در تمام بازی ها روی نیمکت بنشیند و معتقد است آنها از بهترین های دنیا هستند.

او به خبرنگاران گفت:" ایکر مانند دیه گو لوپس، دروازه فوق العاده ای است. ما بسیار خوش شانسیم اما فکر نمی کنم این عادلانه باشد که دو دروازه بان عالی داشته باشید و یکی از آنها را روی نیمکت قرار دهید.

من تصمیم گرفتن هر کدام از آنها را در یک رقابت استفاده کنم زیرا ما در شرایط غیرمعمولی قرار داریم. این چندان معمول نیست که دو نفر از بهترین دروازه های دنیا را در تیم تان داشته باشید."

سرمربی ایتالیایی رئال همچنین در مورد دیدار امشب تیمش مقابل بارسا گفت:" در دیداری مانند ال کلاسیکو، باید شجاعت و شخصیت داشته باشید. این مانند قهرمانی در چمپیونزلیگ است. اگر چنین ویژگی هایی نداشته باشید، پیروزی غیرممکن است.

پیشرفت بیل مسئله ای بود که به زمان بستگی داشت. وقتی بازیکنی پیش فصل را از دست می دهد، طبیعی است که در شرایط فیزیکی خوبی قرار نمی گیرد و احتمال مصدومیتش وجود دارد.

اما خرید او یک تصمیم عالی بود."

     
آی اسپورت
2014-03-23 22:17:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر