فهرست
سرخیو راموس: اینجا فلورنتینو شاه است و ما پیاده نظام!
سرخیو راموس: اینجا فلورنتینو شاه است و ما پیاده نظام!

سرخیو راموس: اینجا فلورنتینو شاه است و ما پیاده نظام!

آی اسپورت – سرخیو راموس کاپیتان رئال مادردی بعد از برد 10-2 تیمش مقابل رایو وایکانو با ابراز همدردی با تیم حریف گفت: «غیرمنصفانه است اگر بخواهیم تیمی که 9 نفره شده را مورد ارزیابی قرار دهیم. من رایو و مربی آنها را بابت جسارتی که از خود در برنابئو نشان دادند تحسین می کنم.»
راموس در موردعصبانیت رونالدو در این بازی گفت: «بازیکنان هم گاهی اوقات می توانند احساسات خود را نشان دهند. او همیشه آنچه که فکر می کند را به نوعی نشان می دهد. زمانی که ما نیاز به بیشترین حمایت از طرف هوادارانمان را داریم از سوی آنها هو می شویم. گاهی به کمی عشق و محبت نیاز داریم.» او در مورد این شایعه که باشگاه دست به انتقاد از بازیکنان زده گفت: «من زیاد روزنامه نمی خوانم اما یکی به من بگوید که چه کسی در باشگاه از ما انتقاد کرده که ما برویم و رو در رو با او حرف بزنیم. هیچکس به من چنین چیزی نگفته است.»
سرخیو در مورد سئوال خبرنگاری که گفت فلورنتینو پرس گفته رافا بنیتس راه حل مشکلات رئال است، آیا شما هم چنین نظری دارید اینطور پاسخ داد: «اگر رئیس این حرف را زده حتما دلیلی برای حرفهایش دارد. اینجا ما همه پیاده نظام هستیم و شاه اوست!»
     
آی اسپورت
2015-12-21 02:50:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر