فهرست
تیر دروازه لعنتی؛ آشتی با بیل، شاید وقتی دیگر
تیر دروازه لعنتی؛ آشتی با بیل، شاید وقتی دیگر

تیر دروازه لعنتی؛ آشتی با بیل، شاید وقتی دیگر

آی اسپورت - گرت بیل روزهای پرحاشیه ای را در رئال پشت سر می گذارد و تقریبا همه می دانند که رابطه او با هواداران رئال مادرید در سردترین وضعیت ممکن قرار دارد. ستاره ولزی پیش از دو بازی سرنوشت ساز ولز در مقدماتی یورو ۲۰۲۰ به بهانه مصدومیت با رئال تمرین نکرد ولی به یکباره در بازی های ملی بدون مشکل حاضر شد و برای ولز خوش درخشید. در جشن صعود تیم ملی کشورش نیز پرچمی که روی آن نوشته شده بود: «به ترتیب، ولز، گلف و رئال مادرید»، خشم هواداران رئال را موجب شد.

بیل در بازگشت به تمرینات رئال نشان داد که مشکلی ندارد و زیدان بر خلاف تصورات او را در فهرست بازی با سوسیداد قرار داد و به او ۱۵ دقیقه نیز میدان داد. او به محض ورود به زمین با سوت های اعتراضی هواداران حاضر در برنابئو مورد استقبال قرار گرفت و هر بار صاحب توپ شد، مورد اعتراض قرار گرفت با این حال نمایش او در زمین بسیار خوب بود.

بیل شب گذشته برابر پی اس جی نیز از دقیقه 68 به جای ادن هازارد مصدوم وارد زمین شد و نمایش خوبی داشت. او البته بازهم توسط رئالی ها هو شد ولی دقیقه 93 با بدشانسی محض بهترین فرصت برای آشتی با منتقدانش را از دست داد؛ زمانی که در آخرین موقعیت بازی او پشت ضربه کاشته قرار گرفت و توپ او می رفت که وارد دروازه کیلور ناواس شود اما به تیر خورد. آن توپ می توانست گل برتری رئال را به همراه داشته باشد اما سرنوشت برای ستاره ولزی به گونه ای دیگر رقم خورد. بیل حالا باید منتظر فرصتی دیگر برای صلح با هواداران رئال باشد.

۱    
آی اسپورت
2019-11-27 19:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر