فهرست
در آستانه بازی با تراکتور؛ استقلال بیانیه داد
در آستانه بازی با تراکتور؛ استقلال بیانیه داد

در آستانه بازی با تراکتور؛ استقلال بیانیه داد

آی اسپورت - باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای ابراز امیدواری کرد تا روز سه شنبه نتیجه دیدار این تیم برابر تراکتورسازی بدون اشتباهات تاثیر گذار داوری رقم بخورد. در این اطلاعیه آمده است:
«استقلال روز سه شنبه در یک مسابقه حساس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، میهمان تراکتورسازی تبریز است. مسابقه ای که تعیین کننده یک پای فینال این رقابت‌ها است و تردیدی نیست که از اهمیت های خاص خود نیز برخوردار است. در این مسابقه جدا از عوامل فنی، نقش داور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و هواداران استقلال انتظار یک قضاوت عادلانه را از تیم داوری دارند و نمی خواهند اشتباهات اثر گذار و تغیین کننده چند بازی گذشته در این دیدار هم تکرار شود. در مسابقه لیگ برتر برابر تراکتورسازی، یک پنالتی محرز و مشخص برای استقلال دیده نشد و ضربه ای که به بدن خسرو حیدری اصابت کرد و همه کارشناسان آن را پنالتی دانستند، از چشم داور دور ماند. در مسابقه با صبا نیز اخراج بی مورد بهنام برزای آبی پوشان را نزدیک به ۷۰ دقیقه ۱۰ نفره در زمین نگه داشت. اهمیت دیدار روز سه شنبه، تمرکز و توانایی بالا را از تیم محترم داوری طلب می کند و اطمینان داریم داوران گرامی این دیدار، به دور از هیاهوی داخل زمین، تحت تاثیر شرایط و جو ورزشگاه قرار نگرفته و بهترین عملکرد ممکن را خواهد داشت زیرا تکرار اشتباهات اثر گذار قبلی از سوی هواداران استقلال بخشیده نخواهد شد.»

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-21 11:53:45
نظر دهید

۴ نظر
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۲:۱۳
به این میگن رو در حد المپیک.... کیسه کشااااااااااااااااااااااااااا
-
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۰
غلطه زبادی نکن لنگیه....بووووق
Ta sarzamine khorshjd
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۸
Chert nagoo longi chiye nakoneooye shoma sange pa ro az roo borde akhe shoma ke kam moonde davar ro az barobache bashgahe longiye khodetoon bezaran akhe hame davara ro be khatere shoma mahroom kardan
bourak
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
کیسه غلط اضافی کرده .حتما می خوان این بار جای چشمک بشکن بزنه یا باله اجراکنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر