فهرست
متلک آندو به امیر: قهرمانی‌های پورحیدری پاک بودند
متلک آندو به امیر: قهرمانی‌های پورحیدری پاک بودند

متلک آندو به امیر: قهرمانی‌های پورحیدری پاک بودند

آی اسپورت- رابطه آندرانیک تیموریان با امیر قلعه‌نویی آنقدر شکراب شده که از هیچ فرصتی برای کنایه زدن به او غافل نمی‌شود. چه در شادی بعد از گل، چه در مصاحبه‌های مختلف، و حتی در تعریف و تمجید از منصور پورحیدری؛ آندو  همیشه و همه جا سهم قلعه‌نویی را هم حتما لحاظ می‌کند!
آندرانیک تیموریان در مصاحبه‌ای پیرامون بیماری منصور پورحیدری و شخصیت بزرگ او صحبت کرده است. او در بخش مهمی از تعریف و تمجیدهایش از پورحیدری می‌گوید: «پورحیدری یک نخبه است، مردی بزرگ و دوست‌داشتنی است که بسیار هم بی غل و غش است، بی‌ریا و ساده و پاک. قهرمانی‌هایش با استقلال همگی پاک بوده‌اند و حرف و حدیثی پشت‌شان وجود ندارد. او جنتلمن و باهوش است و پرافتخارترین مربی بین المللی ایران. وی هم با تیم ملی و هم دوبار با استقلال قهرمان آسیا شده و نایب قهرمانی و سومی آسیا را هم با استقلال تجربه کرده است.»
در حالی که هیچکس در این سالها به اندازه قلعه‌نویی برای استقلال قهرمانی نیاورده و در حالی که قهرمانی‌های قلعه‌نویی با حرف و حدیث‌ها و اتهامات اثبات‌نشده‌ای همراه بوده‌اند، اشاره آندو به پاک بودن قهرمانی‌های پورحیدری را باید جدیدترین حمله او به قلعه‌نویی برشمرد. آندو حالا حالاها خیال رها کردن امیر را ندارد.


9411
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-21 11:59:55
نظر دهید
۴ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۲:۱۴
راست گفته والاااااااااااااااااااا
عماد
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۲:۳۸
آندرانیک پولموریان!!!
اکسل ویتسل
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۳۰
اتهامات اثبات نشده؟؟؟!!! مگه اصلا رسیدگی شده که اثبات نشه؟؟؟؟
ssss
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۴:۳۰
تهمت و افترا هایی که به امیرخان زدند ولی چندتا دادگاه حاضر شدن و هیچکدوم نتونستن چیزی ثابت کنن؛امیرخان از اول مربیگریش نشون داد جلوی بازیکنای گردن کلفت وایمیسه ولی اینایی که فیکس تیم ملی بودن دوست داشتن مثل آخرای بازی علی دایی همه کاره تیم باشن چون امیرخان بهشون باج نداد انواع تهمتهارو بهش زدن امیرخان موفق ترین مربی ایرانه و همیشه آدمای موفق دشمنای زیادی داشته ان؛همه اینا به کنار اصلا در شان کاپیتان تیم ملی نیست که در مورد مربیش اینطور با نیش و کنایه حرف بزنه؛
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر