فهرست
گلایه تراکتوری‌ها از تماس استقلال با بختیار رحمانی
گلایه تراکتوری‌ها از تماس استقلال با بختیار رحمانی

گلایه تراکتوری‌ها از تماس استقلال با بختیار رحمانی

آی اسپورت - سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز از شایعه تماس باشگاه استقلال با بختیار رحمانی ابراز نگرانی کرد. عباسی در این باره گفت:« این کارها و صحبت‌ها کاملاً غیر حرفه‌ای است و ما این مسائل را نمی‌پسندیم. اگر استقلالی‌ها با بختیار مذاکره‌ای کرده‌اند، کاری غیر حرفه‌ای و غیر قانونی انجام داده‌اند. بختیار یک بازیکن حرفه‌ای است و می‌داند برای تیمی که بازی می‌کند-حتی اگر خدمت سربازی باشد-باید تمام  تلاشش را انجام دهد. این مسائل نمی‌تواند روی بازیکنی حرفه‌ای مانند رحمانی تأثیر بگذارد. ممکن است یک بازیکن جابجایی‌های زیادی در تیم‌ها داشته باشد، اما اصل قضیه این است که بازیکن باید به تیمی که پیراهنش را می‌پوشد وفادار باشد و تا آخر خدمت کند. چیزی که ما از بختیار سراغ داریم، او صرف نظر از هر اتفاقی تمام انرژی‌اش را برای تیمش می‌گذارد.»
شنیده می‌شود بختیار رحمانی در لیست بازیکنان مورد نظر پرویز مظلومی برای نیم فصل دوم است. اما هنوز دوره خدمت او به پایان نرسیده است. عباسی در این باره هم گفت:« این را بارها گفته‌ایم که جدایی بختیار به دلیل بحث کسر خدمت این بازیکن به میان آمد، اما باید بگویم تراکتورسازی قانونگذار نیست و فقط مجری قانون است. در خصوص خدمت سربازی این بازیکن هرچیزی که قوانین بگوید انجام خواهیم داد و تا این لحظه مدرکی دال بر کسر خدمت این بازیکن به باشگاه داده نشده است. اعمال این مسائل از طریق نظام وظیفه صورت می‌گیرد و آنها باید درباره پایان خدمت رحمانی نظر بدهند.»

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-21 12:08:14
نظر دهید

۴ نظر
رضا ss
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۸
دله بختیار با استقلاله ولش کنین دیگه اه بدم میاد ازتون
-
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۴:۰۶
حتما توسط مجری برنامه ورزش بیارزش مردم شفیع( که انلیزور کیسه شکهاست)
ssss
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۴:۱۳
همه مسئولان استقلال با قاطعیت اعلام کردن که هنوز پرویز مظلومی لیستی به باشگاه نداده است لیستهایی که اعلام شده همش گمانه زنی رسانه هاست که همیشه قبل از آغاز نقل وانتقالات بوده و هست و چون استقلال به یه بازیساز نیاز داره اسامی مبعلی گابریل رحمانی جباری و... تو لیستای اعلام شده هست؛تراکتوری ها قصاص قبل از جنایت میکنن و جنگ رسانه ای قبل از بازی حساس دارن راه میندازن ولی مسئولان و کادر فنی استقلال بادرایتشون اجازه نخواهند داد این کارها ضربه ای به تیم بزنه
bourak
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۳۸
حالا باباش برا عراق میجنگید یا ایران ؟کلابالای 6ماه کسری نداریم این خیلی پربزنه جاش برجکه.کیسه جماعت کلا الکی خوشن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر