فهرست
بهترین‌های نیم‌فصل از نگاه عبدالله؛ با شرکت احسان پهلوان!
بهترین‌های نیم‌فصل از نگاه عبدالله؛ با شرکت احسان پهلوان!

بهترین‌های نیم‌فصل از نگاه عبدالله؛ با شرکت احسان پهلوان!

آی اسپورت- گفتگوی امروز عبدالله ویسی با تسنیم یک بخش جالب دارد. جایی که از او خواسته می‌شود بهترین تیم و بهترین بازیکن نیم‌فصل اول را از نظر خودش معرفی کند.
مربی قهرمان نیم‌فصل درباره اینکه در نیم فصل اول کدام تیم بهترین بازی را انجام داده و کدام بازیکن بهتر بوده است می‌گوید: «اگر مغرورانه نباشد و غلو نکرده باشم، تیم ما بهترین بازی را انجام داد. این را تمام مردم و کارشناسان می‌گویند و به نظرم بچه‌های ما کار بزرگی انجام دادند. بین بازیکنان هم احسان پهلوان را دوست داشتم و او در تیم ذوب‌آهن خیلی خوب بازی می‌کند. زهیوی هم در تیم خودمان خوب بود. به نظرم بارزترین نکته لیگ هم این بود که تیم‌ها فاصله زیادی با یکدیگر نداشتند و بازی‌ها را نمی‌شد از قبل پیش‌بینی کرد.»
نگاه عبدالله ویسی به احسان پهلوان دقیقا از همان نگاه‌هایی است که در تخصص خود اوست. بزرگ‌ترین مشخصه ویسی شکار بازیکنان گمنام و خاصی است که ناگهان زیر نظر او می‌درخشند و اسم در می‌‌کنند. البته احسان پهلوان بازیکن گمنامی نیست اما اگر از صد کارشناس بخواهید بهترین بازیکن نیم‌فصل را معرفی کنند بعید است حتی یک نفر از آنها روی نام این بازیکن دست بگذارند. مگر این که عبدالله ویسی باشند، با نگاهی متفاوت به فوتبال و بازیکنانش.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-21 12:28:27
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۱۰
یحیی هم احسان رو از دست نمیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر