فهرست
افشاگری اسکوچیچ علیه حسن‌زاده؛ فقط دروغ می‌گفت
افشاگری اسکوچیچ علیه حسن‌زاده؛ فقط دروغ می‌گفت

افشاگری اسکوچیچ علیه حسن‌زاده؛ فقط دروغ می‌گفت

آی اسپورت – امروز دراگان اسکوچیچ سرمربی فصل گذشته تیم خونه‌به‌خونه بابل در پستی اینستاگرامی علیه قاسم حسن‌زاده مالک این باشگاه افشاگری کرد. او قبل از این پست، در اینستاگرام خود تصاویری از خودش، حسن‌زاده و جواد نکونام را بدون هیچ توضیحی منتشر کرده بود. اما امروز در توضیح این تصاویر، علیه مالک باشگاه خونه‌به خونه افشاگری کرد و او را تهدید به شکایت به فیفا کرد. او نوشت: «تنها علت عدم راهیابی تیم بابل به لیگ برتر، حضور مالک این باشگاه بود که هرگز وظایف خود را انجام نداد. او تنها با خلف وعده خود بازیکنان را عصبانی می‌کرد و بازیکنان به جای تمرکز بر بازی‌ها، دغدغه مشکلات بیرونی خود را داشتند. هر روز، مالک باشگاه چک‌های غیرمعتبر خود را می‌آورد و قسم به امام رضا می‌خورد، در حالی که همه در رختکن می‌دانستند که آن وعده‌ها بی‌اساس بودند. همه از بیرون باشگاه گمان می‌کردند که ما ثروتمند و در بهترین شرایط بوده‌ایم، و مالک باشگاه همه تلاش خود را برای صعود به لیگ برتر انجام می‌دهد، ولی این گمان تنها توهم و دور از واقعیت بود.

وعده‌های بی‌اساس بسیاری به بازیکنان داده شده. مالک باشگاه از روز نخست به من دروغ می‌گفت و مرتبا وعده‌هایش را عملی نمی‌کرد. تنها علت ماندن من در آنجا، حرفه‌ای‌گری من بوده و نمی‌خواستم هواداران و بازیکنانم را تنها رها کنم. علت ترک نکونام از این باشگاه را از ابتدا متوجه شدم چراکه چه کسی می‌تواند با چنین مالکی کار کند؟

باشگاه تنها به خود من 50 درصد و به مربی گلرها نیز یک‌چهارم قراردادمان را پرداخت نکرده و من مجبور شدم از جیب خود پول آن مربی را پرداخت کنم. با دیدن و تجربه کردن همه این موارد، متوجه شدم که نساجی بیشتر از آنچه برای صعود به لیگ برتر بود را انجام داد و شخص حاج قاسم حسن‌زاده حتی ملزومات اولیه کار را نیز انجام نداد.

صرفا همه مسایل مالی نبود چراکه دیگر کسی به مالک باشگاه اعتمادی نداشت. در دو ماه گذشته، با وجود آن همه مشکل واقعا برایم دشواربود تا بازیکنان را مجاب به تمرین و بازی کنم. زندگی و کار در آن شهر برایم پر از احساس بود اما می‌دانم که هواداران نیز به شدت ناراحت شدند. البته به شخصه، وجدانی راحت دارم چراکه در آن شرایط بهترین تلاشم را به خرج دادم. به دلیل عدم پرداخت قراردادم به فیفا شکایت خواهم کرد. دفعه بعد، مراقب خواهم بود و هرگز با افرادی که به اخلاق و حرفه‌ای گری پایبندی ندارند، وارد کار نخواهم شد. من می‌دونم که او قصد فروش باشگاه رو داره و این به این معنی است که حقوق معوقه من به فرد دیگری خواهد رسید. از اینکه این مساله این طور در رسانه‌ها بیان کنم بسیار ناراحتم اما چاره دیگه‌ای نیست و در قبال چنین رفتاری، تنها همین کار رو میشه کرد.»

۲۷ ۱  
آی اسپورت
2018-07-30 18:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
sirvan.f
دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۷
وزن این تپل مپلم گردن وزیر
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر