فهرست
نظرخواهی سایت یونایتد درباره بازگشت کی‌روش؛ چرا که نه؟
نظرخواهی سایت یونایتد درباره بازگشت کی‌روش؛ چرا که نه؟

نظرخواهی سایت یونایتد درباره بازگشت کی‌روش؛ چرا که نه؟

شیاطین سرخ فوتبال اروپا بعد از رفتن الکس فرگوسن، روزهای خوشی به خود ندیده است. آن‌ها در حالی که امیدوار بودند با هدایت لوییس فان خال هلندی نتیجه خوب گذشته را تکرار کنند، در این امر ناکام بودند تا امسال بعد از حذف از لیگ قهرمانان اروپا و جام اتحادیه و کسب نتایج ضعیف در لیگ برتر، زمزمه‌های رفتن فان خال از این تیم به گوش برسد. حتی صحبت از برکناری فان خال در ژانویه نیز شنیده می‌شود.
سایت باشگاه منچستریونایتد در قسمت نظرخواهی مربوط به هواداران از آنها خواسته نظرشان را درباره سوال "Why not Carlos Queiroz؟" ارائه دهند.
کی‌روش که نقش مهمی در ساختن منچستریونایتد در سال 2009 داشته و همان‌طور که فرگوسن در کتابش اشاره کرد و گری نویل هم این مطلب را تایید کرد، کی‌روش یک مربی بسیار خوب در یونایتد بود و نقش مهمی در ساختن شیاطین سرخ داشت.
در این قسمت نظرات موافق و مخالف درباره بازگشت کارلوس کی‌روش به منچستریونایتد از سوی هواداران این تیم دیده می‌شود. در زیر نظرات مثبت و منفی تعدادی از هواداران در مورد بازگشت کی‌روش به منچستریونایتد آورده شده:

*مربیگری در تیم ملی کاملا متفاوت با مربیگری در یک باشگاه است. کارلوس کی‌روش در منچستریونایتد کارهای فوق العاده‌ای انجام داده است. اگر می‌خواهید در موردش بیشتر بدانید،‌ باید مصاحبه گری نویل در مورد تمریناتی که به بازیکنان یونایتد می‌داد را بخوانید.

*او نقش بسیار بزرگی در ساختن تیم فوق العاده منچستریونایتد در اواخر دهه گذشته دارد.

*چرا باید کی‌روش را بیاوریم؟ یک دلیل محکم و منطقی بیان کنید. دلیل‌تان این نباشد که او به خاطر اینکه قبلا اینجا حضور داشته،‌ می‌تواند سرمربی خوبی برای یونایتد باشد.

*کی‌روش به تنهایی در موفقیت منچستریونایتد نقش نداشت. مربیان دیگری هم بودند. مایک فیلان و رنه مولنستین هم اینجا بودند که نقش بزرگی در موفقیت یونایتد داشتند. به من بگویید او در پرتغال چه چیزی کسب کرد؟ از آنجا اخراج شد و تاکنون هم هیچ جامی نبرده است.
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-21 16:23:48
نظر دهید
۱ نظر
برزو روسونری
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴، ۰۷:۴۶
جالبه که تو این نظرات هیچ اسمی از تیم ملی ایران برده نشده و همه کیروش رو با پرتغال و من یونایتد میشناسن و کیروش تیم ملی ایران رو نمیشناسن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر