فهرست
بنگر: پرسپولیس تصویری از تیم‌های بزرگ اروپا است
بنگر: پرسپولیس تصویری از تیم‌های بزرگ اروپا است

بنگر: پرسپولیس تصویری از تیم‌های بزرگ اروپا است

آی اسپورت- در شرایطی که طارمی در بازی برابر راه‌آهن توانست دو گل بزند مدافع پرسپولیس معتقد است که می‌دانسته مهاجم سرخپوشان دوباره به اوج بازخواهد گشت. محسن بنگر درباره شرایط این روز‌های سرخپوشان و نتایج تیم با همشهری ورزشی گفتگو کرده است.
 
پرسپولیس به نظر می‌رسد که را خودش را پیدا کرده است.
خدا را شکر پرسپولیس در چند بازی اخیر خود بدون شکست بوده و در هر بازی یا می‌برد یا به تساوی می‌رسد و فکر می‌کنم تیم راه خودش را پیدا کرده و با شروع نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. ما همچنین از نظر تاکتیکی توانسته‌ایم خودمان را به حریفان‌مان دیکته کنیم و نتیجه هم می‌گیریم.
 
کسی فکرش را هم نمی‌کرد که در پایان نیم‌فصل جزو مدعیان شوید.
این حرف را کاملا قبول دارم وقتی فصل شروع شد ما به دلایل مختلف نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم و همه فکر می‌کردند که نتایج فصل گذشته برای ما رقم بخورد اما ما نشان دادیم که چه تیم بابرنامه‌ای هستیم؛ البته این را هم باید بگویم که اگر بدشانسی سراغ ما نمی‌آمد الان در صدر جدول قرار داشتیم اما حالا هم دیر نشده و با توجه به اختلاف امتیازات می‌توانیم خیلی زود به صدر برسیم.
 
پرسپولیس امسال زیبا بازی می‌کند.
به نظرم فوتبالی که ما امسال بازی می‌کنیم تصویر کوچکی از تیم‌های بزرگ اروپایی است چون هم توپ را به خوبی به گردش درمی‌آوریم و هم در طول بازی موقعیت‌های بسیاری را روی دروازه حریفان به وجود می‌آوریم و این نشان می‌دهد تیم در بازی کاملا بابرنامه است و می‌داند از فوتبالش چه می‌خواهد.
 
مهدی طارمی هم که دوباره احیا شد.
من از قبل هم گفته بودم که طارمی فقط با بدشانسی روبه‌رو شده و به زمان احتیاج دارد و دیدید که او به خوبی توانست خودش را با شرایط هماهنگ کند و در بازی برابر راه‌آهن دوباره به صدر جدول بازگردد و می‌دانستم دوباره طارمی به اوج باز خواهد گشت.


9411
  ۶  
آی اسپورت
2015-12-21 16:30:04
نظر دهید

۶ نظر
-
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۱۰
بسی خندیدیم جالب بود
-
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۲۳
میره بابا.....میره
-
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۲۳
میره بابا.....میره
سعید
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۱
اعتماد به سقف
-
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۰۰
جنسش خوب بوده
برزو روسونری
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴، ۰۷:۳۶
لابد تو هم تصویری از پائولو مالدینی!
لطفا مطالب طنز رو تو سایتتون قرار ندید تو رو خدا :D
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر