فهرست

اختلاف شدید هیئت مدیره فولاد: اسکوچیچ می‌ماند

آی‌اسپورت- اختلاف نظر شدید بین اعضای هیئت مدیره و مدیران باشگاه فولاد در مورد اسکوچیچ باعث شده با گذشت یک هفته از اظهار نظر مدیرعامل این باشگاه همچنان همه چیز در این باشگاه مبهم باشد.
در حالی که علیرضا اژدری‌زاده، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، دوشنبه هفته گذشته اعلام کرد تا 48 ساعت آینده تکلیف دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم را مشخص خواهند کرد اما این اتفاق نیفتاد و سرمربی کروات فولاد در هفته پانزدهم مقابل گسترش فولاد بازهم روی نیمکت فولاد نشست، دیداری که با تساوی یک بر یک به پایان رسید. پس از بازی اسکوچیچ اعلام کرد که برای نیم فصل دوم خواهان تقویت تیم است.

این درخواست در حالی مطرح شده که هیئت مدیره باشگاه فولاد در خصوص وی اتفاق نظر ندارند و همین موضوع باعث ادامه بلاتکلیفی فولادی‌ها شده است. تسنیم در این باره نوشت: در آخرین نشست هیئت مدیره باشگاه فولاد یکی از اعضا به شدت خواهان جایگزینی نعیم سعداوی به جای اسکوچیچ شد. رئیس هیئت مدیره هنوز موضعش را اعلام نکرده و عضو دیگر هیئت مدیره نیز خواهان تقویت تیم و ادامه کار اسکوچیچ است از طرف دیگر گفته شده مدیرعامل باشگاه خواستار حضور کوروش موسوی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران است.
با این اختلاف نظر شدیدی که بین مسئولان و اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد وجود دارد به احتمال زیاد در بازی 6 امتیازی که فولاد هفته آینده با راه‌آهن در هفته شانزدهم لیگ برتر دارد باز هم اسکوچیچ بر روی نیمکت فولاد می‌نشیند و هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت. در این بین چیزی که به ضرر تیم فولاد و هوادارانش است، گذشت زمان است و این تیم از این اختلاف نظرها بیشترین ضربه را خواهد خورد.

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-21 17:33:37
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴، ۰۷:۱۶
آخه نعیم سعداوی با کدوم رزومه بشه سرمربی فولاد اگر بنا به اومدن سعداویه همین اسکوچیچ بمونه بهتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر