فهرست
سوژه داغ: وضع جسمانی سرمربی تیم ملی بدتر شده؟
سوژه داغ: وضع جسمانی سرمربی تیم ملی بدتر شده؟

سوژه داغ: وضع جسمانی سرمربی تیم ملی بدتر شده؟

براساس  اخبار منتشر شده در یک رسانه، کی روش در این مدت حتی یک عمل جراحی هم پشت سر گذاشته است. ولی نکته پرابهام در بیماری کی روش این است که هیچ گونه خبری از مراحل درمانی کی روش حتی در سایت ها و رسانه های ورزشی پرتغالی هم منتشر نشده و نکته حائز اهمیت این است که  گویا هیچکدام از اهالی سرشناس فوتبال پرتغال و حتی دنیا هم که به نوعی با کی روش در باشگاه هایی مانند منچستر یونایتد، رئال مادرید، تیم ملی پرتغال، آفریقای جنوبی، ژاپن و ... همکاری داشته یا شاگرد وی بودند، مانند الکس فرگوسن، کریس رونالدو، پیکه، فیگو، کاستا و صدها چهره سرشناس دیگر هم از بیماری به ظاهر سخت کارلوس کی روش که تاکنون چند بار کار به عمل جراحی هم کشیده، آگاهی ندارند و شاید معدود افرادی مانند رییس فدراسیون فوتبال پرتغال از بیماری او آگاهی داشته باشد که البته او هم احتمالا به دلیل اختلافات شدید با کی روش قید عیادت از وی را زده است.
در این بین افراد خیلی نزدیک به کی روش هم از بیماری او اطلاع چندانی ندارند. رسانه های اروپایی هم از آن مطلبی نزده اند. البته این مطالب دال بر این نیست که بیماری کی روش صحت ندارد و حتی بیماری او سخت نیست چرا که اگر این طور نبود علی کفاشیان به هیچ وجه راضی به مرخصی رفتن او نمی شد. بلکه این موضوع به نوع خصوصیات اخلاقی کی روش مربوط می شود. او به هیچ وجه علاقه ای ندارد اخبار زندگی شخصی اش که خارج از مسایل فوتبالی است در رسانه ها مطرح شود. حتی او تاکید داشت در مکان های مختلفی که در ایران به همراه همسرش می رود مانند بازدید از اماکن تاریخی همچون تخت جمشید، حافظیه و سعدیه نباید رسانه ای شود و یکبار که این اتفاق افتاد او از این موضوع به شدت ناراحت بود یکی از نزدیکان تیم ملی که رابطه نزدیکی با کی روش دارد در این باره به روزنامه همشهری ورزشی می گوید: کی روش خیلی به سلامتی اش اهمیت می دهد اما گاه نمی گذارد این موضوعات رسانه ای شود؛ به طور نمونه او هر وقت به باشگاه ایرانیان در دوبی هم می رود، چکاپ انجام می دهد آخرین بار هم هنگامی که تیم ملی در دوبی بود و قصد عزیمت به عمان را داشت او وضعیت دندان هایش را بررسی کرد. کی روش همواره به اطرافیانش تاکید دارد: رسانه ها فقط باید در مورد مسایل فوتبالی من بنویسند و در مورد اتفاقات خصوصی دخالتی نکنند اما موضوع بیماری سخت او صحت دارد که خیلی سریع به فدراسیون فوتبال رجوع کرده و با گذشتن از حق و حقوقش به مرخصی رفته و فدراسیون هم با این مرخصی موافقت کرده است. اگر بیماری جدی نبود فدراسیون هیچ وقت آنقدر سری با این مرخصی او موافقت نمی کرد و از طرفی کی روش هم تا این حد آن را مخفی نمی کرد.
کی روش این روزها حتی جواب ایمیل های نزدیک ترین دوستانش را هم نمی دهد و گویی دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارد. امیدواریم بعد از این سکوت خبری چند هفته ای یا حتی چند ماهه، خبر ناگواری از مراحل درمانی کی روش نشنویم و برعکس خبر خوشحال کننده ای در این زمینه به گوش مان برسد.
 
کی روش سال دیگر به پولش می رسد
کی روش برای رسیدن به پولش باید یک سال دیگر صبر کند حدود 10 روز دیگر سال میلادی به پایان می رسد و با آغاز سال 2016 این مربی باید به سفارت ایران در لیسبون برود و پولش را دریافت کند. کی روش که این روزها برای سپری کردن دوران مرخصی 50 روزه اش در پرتغال به سر می برد، حقوق 3 ماهه خود را از فدراسیون دریافت نکرده است در این زمینه هفته گذشته جلسه ای بین مسوولان مالی فدراسیون فوتبال و وزارت امور خارج برگزار و مقرر شد تا با توجه به اینکه موعد تسویه حساب بانکی روش روز اول ژانویه 2016 است. سرمربی تیم ملی در این روز با مراجعه به سفارت ایران در لیسبون حقوق خود را دریافت کند. این موضوع از طریق ایمیل فدراسیون فوتبال به اطلاع کی روش نیز رسیده است.
     
آی اسپورت
2015-12-21 18:24:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر