فهرست

قلعه‌نویی: بختیار را به زور نگه نمی‌داریم

آی‌اسپورت-  امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتور در کنفرانس خبری پیش از بازی با استقلال گفت: «به دنبال این هستیم که در 90 دقیقه برنده بازی با استقلال باشیم. با شناختی که از استقلال پیدا کردیم یکی از اهداف ما گرفتن مرکز زمین و قطع کردن خط هافبک و فوروارد این تیم است. دغدغه ما نداشتن مهاجم هدف است که اگر دیدار فردا با خوبی تمام شود سعی می‌کنیم در این نقطه بازیکنی جذب کنیم».

سرمربی تراکتورسازی در خصوص سکه‌هایی که به عنوان پاداش پس از برد تراکتورسازی مقابل استقلال اهواز توسط رفیق او پرداخت شد، گفت: «چند سکه به کل تیم پاداش داده شد که برای برخی تعداد سکه‌ها کمتر و برای برخی‌ها بیشتر بوده است. این کار را رفیق من نکرد. درست است که او دوست من است اما عاشق تراکتورسازی و مردم آذربایجان است و به همین دلیل آن سکه‌ها را به عنوان پاداش داد. او حتی قول داد پس از بازی با استقلال و برد مقابل این تیم این کار را تکرار کند».

قلعه نویی در خصوص اظهارات بختیاری رحمانی مبنی بر جدایی‌اش از تیم تراکتورسازی هم گفت: «ای کاش شما به نیمه خالی لیوان نگاه نمی‌کردید. او مصاحبه‌هایی نیز در حمایت از تیم تراکتورسازی انجام داده و اکنون نیز در خدمت تراکتورسازی است. تا زمانی که این بازیکنان خدمت سربازی‌شان به پایان نرسیده باید برای تراکتورسازی بازی کنند و زمانی که خدمت سربازی‌شان به پایان می‌رسد، نه من و نه عباسی نمی‌توانیم به زور او را نگه داریم».

کدخبر: 9412
 
     
آی اسپورت
2015-12-21 18:56:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر