فهرست
آرسنال ۲ – منچسترسیتی ۱؛ توپچی ها برنده نبرد بزرگ لیگ برتر
آرسنال ۲ – منچسترسیتی ۱؛ توپچی ها برنده نبرد بزرگ لیگ برتر

آرسنال ۲ – منچسترسیتی ۱؛ توپچی ها برنده نبرد بزرگ لیگ برتر

آی اسپورت – مسعود اوزیل زمینه ساز دو گل شد تا آرسنال با نتیجه ۲-۱ منچسرسیتی را در ورزشگاه امارات شکست دهد و خود را به لسترسیتی صدرنشین لیگ برتر نزدیک تر کند.
توپچی ها در نیمه اول که بازی بسیار فشرده و درگیرانه دنبال می شد فقط دو موقعیت داشتند که روی هر دوی آنها به گل رسیدند. پادشاه پاس گل یعنی مسعود اوزیل روی هر دو گل تاثیرگذار بود و تئو والکات و اولیویه ژیرو هم از موقعیتهای ایجاد شده به خوبی استفاده کردند تا آمار ضعیف مانوئل پیگرینی و تیمش در بازیهای خارج از خانه همچنان ادامه داشته باشد.
سیتی از ماه سپتامبر تا کنون در هیچیک از بازیهای خارج از خانه خود برنده نبوده توسط یحیی توره در دقیقه ۸۲ یکی از گلهای حریف را جبران کرد اما تلاش آنها برای جبران گل دوم ثمری نداشت تا همچنان در رتبه سوم جدول باقی بمانند.
در حال حاضر لسترسیتی صدرنشین لیگ برتر انگلیس است اما بسیاری از کارشناسان فوتبال انگلیس اعتقاد دارند یکی از دو تیم آرسنال و منچسترسیتی در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد. شاگردان ونگر پیش از این دو بار در کریسمس در رده دوم قرار داشتند که هر دو بار در پایان فصل جام را بالای سر بردند.
     
آی اسپورت
2015-12-22 03:31:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر