فهرست
هجران تمام شد؛ برزیلی‌های سپاهان شنبه بازی می‌کنند؟
هجران تمام شد؛ برزیلی‌های سپاهان شنبه بازی می‌کنند؟

هجران تمام شد؛ برزیلی‌های سپاهان شنبه بازی می‌کنند؟

آی اسپورت- تیم سپاهان در تلاش است در بازی بعدی مقابل استقلال خوزستان از پادووانی و لوسیانو پریرا دو بازیکن برزیلی‌اش استفاده کند.
این دو از بازیکنان باکیفیت لیگ گذشته بودند که هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد اما سپاهانی‌ها به دلیل مشکلات اداری یک نیم‌فصل کامل از حضور آنها محروم شدند. آی.تی.سی این دو بازیکن برای بازی روز شنبه هنوز آماده نشده و البته آمادگی بدنی و فنی هم نکته دیگری است که در بازی دادن به آنها باید لحاظ شود.
ایگور استیماچ، سرمربی زردپوشان اصفهان درباره آخرین وضعیت پادووانی و شیمبا می‌گوید: «باید بگویم که این دو بازیکن از نظر تکنیکی در وضعیت خوبی هستند اما آن‌ها هنوز به وضعیت ایده‌آل نرسیده‌اند که این موضوع نیز به‌زودی برطرف می‌شود. هر دو نفر، دو بازیکن بزرگ و حرفه‌ای به شمار می‌روند و واقعاً دوست دارم که آنها را در تیم خودم داشته باشم. امیدوار هستم که آی.تی.سی آنها سر وقت از برزیل برسد تا من بتوانم هر دو نفر را در بازی بعدی مورد استفاده قرار دهم. باشگاه همه کارهای لازم را برای این اتفاق انجام داده و باید دعا کنیم که کارت بازی آن‌ها را در زمان مناسب از فدراسیون فوتبال برزیل دریافت کنیم.»
سپاهان این روزها شرایط سختی در لیگ برتر دارد و بازگشت این دو بازیکن می‌تواند کمک بزرگی برای زردپوشان باشد.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-22 15:41:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر