فهرست
قلعه‌نویی: شب یلدا با مدیرعامل هندوانه خوردیم/ در نیم‌‌فصل قطعا پنج شش بازیکن می‌خواهیم
قلعه‌نویی: شب یلدا با مدیرعامل هندوانه خوردیم/ در نیم‌‌فصل قطعا پنج شش بازیکن می‌خواهیم

قلعه‌نویی: شب یلدا با مدیرعامل هندوانه خوردیم/ در نیم‌‌فصل قطعا پنج شش بازیکن می‌خواهیم

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت یقینا در نیم‌فصل باید پنج شش بازیکن جدید جذب کنیم.
امیر قلعه‌نویی که با رادیو ورزش گفتگو می‌کرد در ابتدا اظهار داشت: در ابتدای صحبت‌هایم امیدوارم عمر مردم به بلندی شب یلدا باشد. مردم از ما جلوتر هستند و امیدوارم چه آنهایی که برای تماشای دیدار تراکتورسازی - استقلال به ورزشگاه می‌آیند و چه آنهایی که از گیرنده‌های خود این دیدار را می‌بینند، لذت ببرند.
وی ادامه داد: به طور حتم این دیدار باید برنده داشته باشد. شرایط تیمی ما نسبت به اوایل فرق کرده و دیگر شاهد حوادث و درگیری‌ها نیستیم. خوشبختانه چهار امتیاز از دو بازی کسب کرده‌ایم و هم شناخت من  از بازیکنان و هم شناخت آنها از من بیشتر شده است. ما به خوبی اخلاق یکدیگر را شناخته‌ایم.
سرمربی تیم تراکتورسازی درباره شرایط فنی بازی امروز گفت: استقلال از کادر و بازیکنان خوبی بهره‌مند است و تقریباً در صدر جدول قرار گرفته است، اما امروز تغییر تاکتیک خواهیم داشت و یکسری بازیکنان را جابه‌جا می‌کنیم. باید ارتباط خط هافبک و مهاجمان استقلال را قطع کرده و روی نقاط ضعف این تیم کار کنیم.
قلعه‌نویی در ارتباط با محروم و مصدومان تیمش برای این دیدار گفت: شجاع خلیل‌زاده با مصدومیت مواجه بود که اگر به این بازی برسد باید از پروفسور طاهری، جراح خوب تبریز تشکر کنیم. کاردوسو نیز با تلاش پزشکان به این بازی رسید.
وی در رابطه با جذب بازیکنان مورد نظرش در نیم‌فصل دوم گفت: یقیناً باید پنج شش بازیکن جذب کنیم تا تیم بتواند به افکار تاکتیکی من نزدیک شود. در مجموع به آینده تراکتورسازی خوشبین هستم.
سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به این سئوال که شب یلدا را چطور سپری کرده است، تأکید کرد: خانواده‌ام در تهران هستند و دور از آنها هستم. البته در کنار آقای عباسی مدیرعامل و ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی هندوانه و انار خوردیم.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-22 12:58:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر