فهرست
سرپرست امیدها: نتوانستیم اجازه لژیونرها را بگیریم
سرپرست امیدها: نتوانستیم اجازه لژیونرها را بگیریم

سرپرست امیدها: نتوانستیم اجازه لژیونرها را بگیریم

آی اسپورت- گرفتن مجوز حضور سه ستاره لژیونر تیم ملی امید یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های مسئولان این تیم است. اما سرپرست تیم امید می‌گوید برای حضور بازیکنان لژیونر در این تیم برای انتخابی المپیک هنوز به نتیجه مثبتی نرسیده‌اند.
به نقل از تسنیم، حسین اخوت، سرپرست تیم ملی امید در خصوص آخرین وضعیت حضور بازیکنان لژیونر در ترکیب تیم امید گفت: ما از طریق فدراسیون فوتبال در این خصوص مکاتبات لازم را انجام دادیم، اما همانطور که روز گذشته خبر رسید باشگاه آلکمار با حضور جهانبخش در مقطع فعلی مخالفت کرده است.
وی افزود: کادرفنی و مدیریت تیم امید در این خصوص پیگیر حضور هر سه لژیونر فوتبال کشورمان بوده است. برای حضور علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی مکاتبه کردیم، اما تا این لحظه نتیجه مثبتی برای حضور آنها در تیم امید نگرفته‌ایم.
سرپرست تیم فوتبال امید درباره اینکه اردوی این تیم در بندرعباس یک روز کاهش یافته است، اظهار داشت: این تصمیم برای تعامل بیشتر با سازمان لیگ و باشگاه‌ها گرفته شد و به همین دلیل چهارشنبه شب به تهران باز می‌گردیم. کادرپزشکی تیم هم پیگیر وضعیت بازیکنان مصدوم است و وضعیت احمد نوراللهی و حسین فاضلی را که در اردو حضور ندارند، کنترل می‌کند.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-22 13:04:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر