فهرست
رویا پردازی برای راه آهن قزوین؛ جهانبخش، دقیقی و فیروز کریمی؟
رویا پردازی برای راه آهن قزوین؛ جهانبخش، دقیقی و فیروز کریمی؟

رویا پردازی برای راه آهن قزوین؛ جهانبخش، دقیقی و فیروز کریمی؟

آی اسپورت - مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت با حمایت استاندار قزوین ، باشگاه راه‌آهن تهران با توجه به امکانات استان در صورت تفاهم به قزوین می‌آید.  محمد مشهدی آقایی با اعلام این خبر گفت:«با توجه به امکانات، زیرساخت‌ها و سطح غنی ورزش استان در کشور و نیاز به یک باشگاه، رایزنی با راه آهنی‌ها آغازشده است. برنامه‌ریزی و نیازسنجی ورزش استان صورت گرفته و با توجه به داشته‌ها به سراغ باشگاه راه‌آهن تهران رفته‌ایم.نمی‌خواهیم تجربه پیکان را ادامه دهیم. در قدم اول تیم فوتبال لیگ برتری راه‌آهن به قزوین می‌آید و در صورت تفاهم کامل راه‌آهن به‌عنوان بخش خصوصی ورزش استان را تحت حمایت قرار می‌دهد. در صورت حضور تیم فوتبال راه‌آهن در قزوین برای هدایت این تیم با فیروز کریمی مذاکره می‌کنم و در صورت تفاهم با علیرضا جهانبخش، سعید دقیقی و سایر بازیکنان لیگ برتری قزوینی به سراغ این بازیکنان می‌رویم.»
مشهدی آقایی گفته است نمی‌خواهد تجربه پیکان تکرار شود. اما کسی که فکر می‌کند می‌تواند علیرضا جهانبخش را به قزوین بکشاند پتانسیل تکرار تجربه‌ای تلخ‌تر از پیکان را ندارد؟

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-22 13:51:57
نظر دهید
۱ نظر
سیاوش
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۱۶
" ا توجه به امکانات، زیرساخت‌ها و سطح غنی ورزش استان در کشور " ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

بازم شروع شد ؛ من اهل قزوین ام و تا 28 سالگی اون جا زندگی کردم و در فضای ورزشی اش هم بودم ؛ کدام امکانات ؟ ظاهر ساختمان تربیت بدنی خجالت آوره ، چه برسه به سالن ها و ... چد سال پیش حتی پول هتل بازیکنان پیکان رو هم نداشتند .
قزوین فقط روی پینگ پنگ خوب سرمایه گذاری کرده و پتانسیل تربیت استعدادها رو داره . فقط .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر