فهرست
امیدها به احترام وزیر ورزش تمرین کردند
امیدها به احترام وزیر ورزش تمرین کردند

امیدها به احترام وزیر ورزش تمرین کردند

آی اسپورت - در حالی که طبق برنامه روزانه قرار بود ملی‌پوشان امید صبح امروز به استراحت بپردازند، بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم امید به پاس احترام حضور وزیر ورزش و جوانان در ورزشگاه خلیج فارس حضور یافته و یک جلسه تمرینی سبک را برگزار کردند.
در دقایق ابتدایی تمرین، محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان به همراه کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک و برخی مسئولان ورزشی استان با حضور در ورزشگاه خلیج فارس با کادرفنی و بازیکنان تیم امید دیدار و گفت‌وگو کردند. سپس محمد مایلی کهن مدیرفنی تیم امید به معرفی بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم پرداخت و سپس در خصوص شرایط تیم، بازیکنان، تمرینات و برگزاری اردوهای تدارکاتی توضیحاتی را ارائه کرد.
در ادامه محمد خاکپور سرمربی تیم امید، ضمن خوشامدگویی به وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک، در خصوص روند آماده‌سازی یک سال گذشته تیم امید، گزینش بازیکنان، برگزاری اردوها و نتایج کسب شده صحبت کرد‌. سرمربی تیم امید همچنین با اشاره به برخی مشکلات تیم امید خواستار حمایت و نگاه ویژه به این تیم در آستانه اعزام به رقابت‌های المپیک شد.
وزیر ورزش و جوانان در خصوص مشکلاتی که در قرارداد اعضای کادرفنی تیم امید و پرداخت مطالبات و پاداش‌های این تیم وجود دارد، گفت: به هیچ‌وجه تبعیضی در بین تیم‌های ملی فوتبال نباید وجود داشته باشد و بارها اعلام کرده‌ام که شأن مربیان ایرانی باید حفظ شود. قطعاً به محض بازگشت به تهران پیگیر قراردادها و مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم امید خواهم بود.
گودرزی در پایان ضمن ابراز امیدواری برای موفقیت و المپیکی شدن تیم امید، عکسی را به یادگار با بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم امید انداخت.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-12-22 14:01:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر