فهرست
کامورانزی، سرمربی جدید تیگره
کامورانزی، سرمربی جدید تیگره

کامورانزی، سرمربی جدید تیگره

آی اسپورت - بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا هدایت باشگاه تیگره آرژانتین را به عهده خواهد گرفت.  مائورو کامورانزی پس از توافق با سران باشگاه تیگره آرژانتین، قرار است به زودی به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شود. در صورتی که هافبک پیشین آتزوری سرمربی تیگره شود، پس از کوراس‌ مکزیک دومین تجربه‌اش در زمینه مربیگری خواهد بود.  باشگاه تیگره در توییتر خود نوشت: مائورو کامورانزی سرمربی جدید تیگره است قرار است باشگاه با او در ساعات آینده قراردادی 18 ماهه ببندد.  
کامورانزی که به همراه ایتالیا در جام جهانی 2006 آلمان قهرمان شد، جایگزین گوستاوو آلفارو می‌شود. بازیکن ایتالیایی - آرژانتینی در گفت‌وگو با TyC اسپورت اظهار کرد: کاملا برای این لحظات، خودم را آماده کردم. خیلی خوشحال هستم که هدایت تیگره را عهده‌دار خواهم شد. ما به توافق رسیدیم و فقط امضای قرارداد باقی مانده است. از زمانی که به آرژانتین بازگشتم تا بازنشسته شوم، همیشه به مربیگری فکر می‌کردم.
هافبک پیشین یونتووس که آوریل سال 2014 از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، در پایان گفت: رقابت در لیگ آرژانتین در میان تیم‌های بزرگ سخت است اما با تمام قوا به مصاف حریفان خواهیم رفت.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-12-22 14:23:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر