فهرست

از فرکی و سعداوی تا موسوی؛ گزینه مورد نظر در دسترس نیست

آی‌اسپورت- مدیران فولاد خوزستان مدت‌هاست به این نتیجه رسیدند که با اسکوچیچ نه تنها از  بحران خارج نمی‌شوند بلکه بیشتر از گذشته در باتلاق فرو می‌روند. اما مشکلی که مدیران رده بالای فولاد در حال حاضر با آن مواجه هستند گزینه مناسب می‌باشد. در واقع تمام گزینه‌های مورد نظر آن‌ها یا حاضر به همکاری با قرمزهای اهواز نیستند یا به دلیل داشتن قرارداد با تیم‌های دیگر نمی‌توانند به فولاد بپیوندند.
حسین فرکی شاید نخستین گزینه‌ای باشد که اتفاقا آخرین قهرمانی فولاد با او بدست آمد. اما فرکی پس از کنار گذاشته شدن از سپاهان تصمیم گرفته تنها به پیشنهاد تیم‌های تهرانی فکر کند. در واقع فرکی حداقل در شرایط فعلی حاضر نیست بار دیگر در شهرستان کار کند. حتی اگر آن تیم فولاد خوزستان باشد.
 
نعیم سعداوی گزینه مورد نظر بخشی از هواداران هم به دلیل اینکه تجربه نفر اول بودن در بالاترین سطح فوتبال را ندارد ریسک بزرگی محسوب می‌شود. از طرف دیگر کوروش موسوی گزینه مورد نظر اژدری‌زاده مدیرعامل باشگاه که با هم توانستند فولاد نوین را به لیگ برتر بیاورند در حال حاضر سرمربی نساجی است و اتفاقا در هفته‌های اخیر نتایج خوبی با این تیم شمالی در لیگ یک گرفته و به نظر نمی‌رسد پرهام مالک نساجی در چنین شرایطی اجازه خروج او را بدهد.
 
روی گزینه‌های خارجی هم با توجه به هزینه سنگینی که اسکوچیچ روی دست فولادی‌ها گذاشته نمی‌توان حساب کرد. با این شرایط به نظر می‌رسد مربی که فولادی‌ها را راضی کند نیمکت تیم‌شان را در این شرایط بحرانی به دستش بسپارند وجود ندارد. شاید همین موضوع باعث شود اسکوچیچ را نیم فصل دوم هم به عنوان سرمربی روی نیمکت قرمزهای اهواز ببینیم.  

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2015-12-22 19:46:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر