فهرست

تراپاتونی: کارلتو برای بایرن فوق‌العاده است

آی‌اسپورت- جیووانی تراپاتونی اولین مربی ایتالیایی تاریخ بایرن درباره هموطن خود کارلو آنچلوتی که به زودی هدایت بایرن را بر عهده می‌گیرد گفت: «اول از همه می‌خواهم به دوستان قدیمی‌ام از جمله اولی هوینس، بکن باوئر و کارل هاینس رومنیگه بابت این تصمیم فوق‌العاده تبریک بگویم. من واقعا منتظر آمدن کارلتو به بایرن هستم. او یک مربی فوق‌العاده با تجربه است. کافیست از فوق ستاره‌هایی مثل رونالدو بپرسید. شما هیچ کسی را پیدا نمی‌کنید که حتی یک کلمه از کارلو بد گفته باشد. او تجربه فوق‌العاده‌ای در برخورد با بازیکنان دارد و یکی از بهترین مربیان تاکتیکی دنیاست. بایرن با وجود او می‌تواند پیشرفت زیادی بکند».

تراپاتونی در مورد اینکه او زبان آلمانی نمی‌داند گفت: «کارلو خیلی باهوش است بنابراین من مشکلی نمی‌بینم. او به ایتالیایی، اسپانیایی و فرانسوی می‌تواند صحبت کند و می‌تواند خیلی زود آلمانی را یاد بگیرد. موفقیت او تصادفی نبوده است. کارلو با میلان و رئال مادرید مجموعا سه بار قهرمان لیگ قهرمانان شد و من معتقدم با بایرن هم می‌تواند به قهرمانی برسد. بایرن بهترین تیم بوندسلیگا و یکی از قوی‌ترین تیم‌های اروپاست و این تیم هنوز جای بهتر شدن دارد».

او در پایان در مورد اینکه گواردیولا بهتر است یا آنچلوتی گفت: «من دوست ندارم این دو را با هم مقایسه کنم. پپ یک مربی فوق‌العاده است، کسی که اکنون به دنبال یک چالش جدید است. بایرن در حال حاضر وضعیت خوبی دارد، آنها اکنون یک مربی برجسته دارند و در تابستان یک مربی فوق‌العاده جانشین این مربی‌شان می‌شود».

منبع: بوندسلیگا

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-22 20:18:45
نظر دهید
۱ نظر
برزو روسونری
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴، ۰۴:۴۴
بدون شک انجلوتی خیلی بهتر از پپ هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر