فهرست
تکذیب روز؛ من نگفتم فابرگاس خیانتکار است!
تکذیب روز؛ من نگفتم فابرگاس خیانتکار است!

تکذیب روز؛ من نگفتم فابرگاس خیانتکار است!

آی اسپورت – «پت نوین» بازیکن سابق چلسی که طبق نوشته رسانه های ورزشی انگلیس، پیش از این مدعی شده بود سسک فابرگاس بازیکنی است که گفته بوده ترجیح می  دهد با حضور مورینیو در چلسی ببازد، حالا به تکذیب این شایعات پرداخته و از هواداران چلسی خواسته که دست از سر فابرگاس بردارند.
در جریان دیدار چلسی مقابل ساندرلند که با برد 3-1 چلسی همراه بود هواداران چلسی مدام فابرگاس را هو می کردند و دلیل اصلی اش هم حرفهای نوین بود که سسک را یکی از خیانتکاران به مورینیو خوانده بود.
در حالی که گفته می شود فابرگاس قصد دارد از نوین شکایت کند و به طور قانونی ادعای او را پیگیری کند، نوین 52 ساله حالا مدعی شده که سوء تفاهمی ایجاد شده و او قصد نداشته سسک را تخریب کند: «یکی از روزنامه ها داستان را جوری نوشته بود که انگار من به عمد به سسک اشاره کرده ام.» نوین با یادداشتی در سایت رسمی باشگاه چلسی از خودش دفاع کرده و نوشته: «ایکه آن روزنامه با سوء نیت حرفهای مرا دستکاری کرده یا اینکه من نتوانسته ام منظورم را به درستی بیان کنم و از این نظر خودم هم ممکن است مقصر باشم، چندان مهم نیست. خلاصه ماجرا این است که من به هیچ وجه قصد خراب کردن سسک را نداشتم و فقط یک سئوال را مطرح کردم. در مصاحبه با رادیو بی.بی.سی من فقط سئوال کردم که آیا بازیکنی که گفته ترجیح می دهد با مورینیو ببازد، در رسانه ها به اسم سسک فابرگاس مطرح شده؟ قطعا اشاره مستقیم به سسک نکردم بلکه فقط یک سئوال پرسیدم چرا که گزارشگر برنامه خودش این داستان را مطرح کرد. بعد هم به گزارشگر رادیو بی.بی.سی زنگ زدم و او صادقانه گفت که قطعا سسک در این ماجرا دستی نداشته. حالا اگر بابت حرفهایی که به من نسبت داده شده، سسک مورد اعتراض و توهین قرار گرفته من از او معذرت می خواهم، قطعا چنین منظوری نداشتم ، سو تفاهمی صورت گرفته با این وجود من عذرخواهی می کنم. از هواداران هم می خواهم که که واکنشهای متعادل تری در بازیهای بعدی داشته باشند. سسک سزاوار چنین برخوردهایی نیست. لطفا تمامش کنید. امیدوارم همه چیز شفاف شده باشد.»
     
آی اسپورت
2015-12-23 01:37:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر