فهرست
چهره روز: بارباپاپا!
چهره روز: بارباپاپا!

چهره روز: بارباپاپا!

آی اسپورت- جدا از سفرهای استانی هر فصل و زندگی فوتبالی مارکوپلووار، فرزاد حاتمی را با یک خصلت عجیب‌تر می‌شناسیم. با ویژگیِ خوب بازی کردن زیر نظر چند مربی محدود و بد بودن، زیرِ نظر همه مربیان دیگر. فرزاد در آخرین روزهای حضور قلعه نویی در تراکتور در مقطع اول، ستاره تیم بود اما با جدایی امیر، دیگر حتی نمی توانست در فهرست 18 نفره قرار بگیرد. درست مثل ملوان که او را تبدیل به بهترین بازیکن تیم فیروز کریمی کرد اما بعد از ورود استیلی، تماشاگران این باشگاه در طول 15 هفته، تنها یک بار شاهد این گلزنی این بازیکن بودند. فرزاد، بازیکن متوسطی است که حدوسط ندارد! بازیکنی که هیچوقت نمی‌دانی بازی بعدی را توی چه فرمی آغاز خواهد کرد. 
ده باشگاه در هشت سال. این کارنامه خیره کننده فرزاد حاتمی در سال‌های اخیر به شمار می رود. او حالا در آستانه چهارمین همکاری با قلعه نویی قرار دارد. اتفاقی که قرار بود ابتدای فصل در ملوان رقم بخورد، حالا در تراکتورسازی به وقوع خواهد پیوست. فرزاد بعد از ترک استقلالِ قلعه نویی و حضور در فولاد خوزستان، به رسانه‌ها گفته بود می‌خواهد در جایی بازی کند که «فوتبال را بفهمند» و کمی بعد از این کنایه نیز، قصد داشت به عنوان شاهد جواد نکونام در دادگاه علیه قلعه نویی حاضر شود اما او خیلی زود متوجه شد که بدون قلعه نویی، آینده‌ای در فوتبال نخواهد داشت و به همان سرعت هم، مسیر حرف‌هایش در مورد امیر را تغییر داد. 
فرزاد حالا دوباره از دین‌اش به قلعه‌نویی حرف می‌زند. از پیشرفت فوتبالی‌اش که وابسته به آقای مربی بوده و از تله‌پاتی عجیبی که بین آن‌ها برقرار است، تا «مشکل» خط حمله ملوان، به عنوان «راه حل» به تراکتورسازی اضافه شود. حرف‌های گذشته، متعلق به گذشته هستند اما معلوم نیست که عقاید امروز او درباره مربی‌اش، در مصاحبه‌های فردا نیز باقی مانده باشند. هرطور که باشد، او بارباپاپای فوتبال ایران است. آقای عوض شدنی! 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-23 14:55:21
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۴۳
فاتحه ی تراختور رو دیگه باید بخونیم لعنت به مسئولین استانی که تیم ملیونها هوادار تورک رو دست اینا دادن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر